GDZIE ZAGRAC W TYM TYGODNIU?

Przed nami wolne dni, więc pewnie odnajdziemy się na polach. Ale co wybrać?

W zachodniopomorskim imprez aż w nadmiarze, jest więc w czym wybierać!
Już w piątek w Binowie możemy tak jak w Szwecji spędzić wieczór na harcach. “Midsommar” jest tam największym świętem w roku. Jak świętować ten najdłuższy dzień w roku? Może tak jak dawni Słowianie, którzy wierzyli, że noc Świętojańska to noc niezwykła i magiczna, kiedy ogień jednoczy się z wodą, żywi z duchami a kobiety z mężczyznami. Obyśmy nie wzięli tego zbyt dosłownie. Zwłaszcza, że planowany jest także turniej nocny za drobną opłatą 50,00 PLN.

W sobotę drugą rundę swoich mistrzostw rozegrają doktorzy. Wygra zapewne tradycyjnie już dr „Pawulonik”, ale może w ostatnio jakiś doktor zawzięcie trenował i sprawi nam niespodziankę?
Tymczasem zawita też świta Gaika z miodówką w termosach, więc powinno być ogólnie wesoło! W Amberze doktorzy będą walczyć już w piątek, więc na reanimację po turnieju nocnym nie mamy co liczyć! Warto zatem wcześniej zaopatrzyć się w plastry i coś na kaca.
Przypominamy też niektórym o „misiach”, którzy lubią zaczaić się pod wiaduktem autostrady. Proponujemy wysłać zwiad przed planowanym powrotem, albo wezwać taksówkę :).

W sobotę w Amberze wolne! Kto ceni spokój i ciszę oraz przyda mu się dawka jodu powinien się tam właśnie udać. Najlepiej do niedzieli, wtedy bowiem właśnie dotrze tam świeża dostawa miodóweczki Gajowego!

W sobotę także możemy sprawdzić się w turnieju Zielonej Karty – na 9 dołkach w Modrym Lesie! Polecamy to zwłaszcza aktywnym graczom PZG, bowiem ich szczególnie zachęcają organizatorzy! Dziewięć dołków z HCP 54 to pikuś! A zasady i reguły można sobie przy okazji przypomnieć!

Jak komuś mało, to może śmignąć do Kraków Valley Golf & Country Club na Volvo Masters Amateur Polish Edition. Polecamy drogę przez Niemcy, szybciej, łatwiej i bezpieczniej; a… i można taniej zatankować!

Znacznie bliżej jest do Sierra Golf Club, gdzie odbędzie się Sierra Ladies Cup 2008. Na tej imprezie panowie będą grali z czerwnych tee! Ale żeby nie było łatwo dodatkowo na każdym tee doliczają sobie jedno uderzenie. Zapowiada się niezła zabawa! Dla Pań, które nie cenią sobie „wypasów” w Sierra Golf Clubie i chciałyby przeżyć więcej emocji i odnaleźć się w nieco bardziej „surowym” golfie proponujemy udział w OTWARTYM TURNIEJU KOBIET na „najbardziej lubianym” polu w Bytkowie!

Pszczyna zaprasza na TURNIEJ “WIELKI PIKNIK PSZCZYŃSKI”. Zważywszy, że tym razem w Siemianowicach nie przewidziano żadnej imprezy, warto odwiedzić to milutkie pole!

Od poniedziałku w Binowie zaczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów. Młodzi i gniewni będą prezentować niesamowicie szybkie swingi i – mamy nadzieję – wysoki poziom!