Golfowe kolonie letnie – sezon 2009

Kolonie letnie z nauką gry w golfa na polu Amber Baltic.

Dla dzieci w wieku od 10 lat. Grupy maksymalnie 15-osobowe. terminy: (25 czerwiec – 4 lipiec) (6 – 15 lipiec) (20-29lipiec) (3-12 sierpień oraz 17-26 sierpień)

Pole golfowe w Kołczewie
W Kołczewie na Wyspie Wolin, 12 km na wschód od Międzyzdrojów i zaledwie 2 km od Wisełki, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

Program golfowy:
Dzień 1
Krótkie wprowadzenie – na czym polega gra w golfa, z czym się ona wiąże, Zielona Karta.
Na czym polega poprawny putting, czyli dowiesz się, jak efektywnie wykonać uderzenie z bliskiej odległości od dołka oraz reguły obowiązujące na putting greenie.

Dzień 2
Poznanie zasad poprawnego swingu (zamach golfowy) – jak poprawnie trzymać kij golfowy, tajniki właściwego ustawienia ciała itp.

Dzień 3
„Krótka gra”, rodzaje kijów golfowych, jak zmienić pozycję piłki dla różnych rodzajów kijów, dalsze zapoznanie z regułami i etykietą gry w golfa.

Dzień 4
Putting, krótka gra, swing golfowy.

Dzień 5
Gra na małym polu golfowym – rozegranie 4 dołków.

Dzień 6
Putting, krótka gra, swing.

Dzień 7
Ostatnią, najważniejszą częścią całego szkolenia będzie egzamin na Zieloną Kartę. Składał się on będzie z dwóch części: quizu z reguł gry w golfa i gry na 4 dołkach krótkiego pola.
dziecko
Cena zawiera:
– 9 noclegów
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– 7 dni szkolenia golfowego (2h dziennie, zakończone egzaminem na Zieloną Kartę, szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora PGA Polska)
– opłatę za egzamin na Zieloną Kartę
– sprzęt golfowy oraz piłki golfowe na polu golfowym ABGC w Kołczewie
– dwie wycieczki krajoznawcze po najbliższej okolicy
– opiekę wychowawcy
– opiekę medyczną oraz opiekę ratownika wodnego
– ubezpieczenie

Dojazd oraz powrót dzieci z/na turnus we własnym zakresie.

CENA 2350zł za osobę
dla dzieci od 10 lat, turnusy maksymalnie 15-osobowe

Położenie
Wisełka, położona zaledwie 10 km od Międzyzdrojów, ma zupełnie odmienny charakter. Nie jest to wielki kurort lecz mała miejscowość położona wśród sosnowych lasów na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. To świetne miejsce dla osób, które chciałyby po prostu odpocząć, wybrać się na grzyby lub powędkować w jeziorze.
Trudno rozstrzygnąć, co stanowi większą atrakcję – plaża czy jezioro Wisełka na południu wsi. Plaża rozciąga się około 1,5 km na północ. Droga prowadzi przez las bukowo-dębowy, sosnowy zagajnik i wydmy.
kolonie

Ośrodek wypoczynkowy
Ośrodek „Bielik” położony jest nad morzem w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego, bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Wisełka.
Teren obiektu jest ogrodzony, oddalony od szlaku komunikacyjnego, bezpieczny. Na rozległym terenie znajdują się dwa place zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki, kometki, ping-ponga, korty tenisowe, dwa baseny, ściana do wspinaczki, stanowiska do koszykówki, kawiarnia ze sprzętem dyskotekowym.

KONTAKT
Amber Baltic Golf Club
ul. Bałtycka 13
72-514 Kołczewo
tel. +48 91 3265110 lub 723115161