wiąteczna Promocja!

Świąteczna Promocja!
Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy na Święta ofertę na 10 członkostw w Punta Espada Golf Club. Tylko do 20 kwietnia można załapać się na 20% rabatu na depozyt wpisowy do klubu. Depozyt ten to kwota 75.000 USD, czyli po rabacie do zapłaty pozostaje tylko 60.000 USD! Dodatkowo istnieje możliwość dokonania płatności w dwóch ratach po 30.000USD każda. Pierwszą należy uiścić przy podpisaniu umowy członkostwa , następną zaś po sześciu miesiącach.
Jest niewątpliwie okazja gdyż niebawem po otwarciu następnego pola Jacka Nicklausa w Cap Cana – Las Iguanas, pole Punta Espada dostępna będzie jedynie dla członków klubu! Przewidziano tylko 500 kart członkowskich, z czego ponad 400 jest juz sprzedanych. Więc jest to raczej ostatnia szansa dla chętnych posiadania członkostwa w tym pięknym karaibskim klubie.

Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę na nieruchomości w Cap Canie niektóre bonusy sięgają nawet do 40% ! Jeżeli więc nie straciłeś na opcjach i masz trochę wolnej gotówki to chyba właśnie teraz jest ten czas aby ją korzystnie zainwestować. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.