wiąteczna Promocja!

Świąteczna Promocja!
Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy na Święta ofertę na 10 członkostw w Punta Espada Golf Club. Tylko do 20 kwietnia można załapać się na 20% rabatu na depozyt wpisowy do klubu. Depozyt ten to kwota 75.000 USD, czyli po rabacie do zapłaty pozostaje tylko 60.000 USD! Dodatkowo istnieje możliwość dokonania płatności w dwóch ratach po 30.000USD każda. Pierwszą należy uiścić przy podpisaniu umowy członkostwa , następną zaś po sześciu miesiącach.
Jest niewątpliwie okazja gdyż niebawem po otwarciu następnego pola Jacka Nicklausa w Cap Cana – Las Iguanas, pole Punta Espada dostępna będzie jedynie dla członków klubu! Przewidziano tylko 500 kart członkowskich, z czego ponad 400 jest juz sprzedanych. Więc jest to raczej ostatnia szansa dla chętnych posiadania członkostwa w tym pięknym karaibskim klubie.

Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę na nieruchomości w Cap Canie niektóre bonusy sięgają nawet do 40% ! Jeżeli więc nie straciłeś na opcjach i masz trochę wolnej gotówki to chyba właśnie teraz jest ten czas aby ją korzystnie zainwestować. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas.