KALINOWE POLA

Kalinowe pola to będzie naprawdę wspaniałe i wymagające pole. Położone pośród lasów zaprze dech zapewne nie jednemu golfiście. Przepiękny teren , ciekawe, czasami wręcz nowatorskie rozwiązania projektowe, zapewnią nam niezłą dawkę adrenaliny. Nie jednemu golfiście odległości i przeszkody podniosą ciśnienie. Ale za to, co to będzie za wyzwanie!Jutro w sobotę odbędzie się uroczyste otwarcie DR i akademii. Pierwsza dziewiątka według planu zostanie udostępniona na wiosnę przyszłego roku. Otwarcie kolejnej planowane jest na jesień 2010. Przyjazne ceny członkostw sprawia, że w klubie jest już ok. 60 członków.
Bardzo urokliwa okolica, zwłaszcza zatoka nad jeziorem gdzie tymczasowo mieści się budynek klubowy. Wyposażony w symulator golfowy. Doskonałe miejsce na długie zimowe wieczory.
Lokalizacja jak sądzimy, zwabi golfistów głównie z Poznania, Gorzowa, ale także z Wrocławia , Głogowa i Legnicy. Miejsce jest naprawdę godne polecenia.
Życzylibyśmy sobie więcej takich inwestycji.Inwestorowi gdyby tylko zechciał zbudować podobny obiekt w Zachodniopomorskim -pomożemy znaleźć podobnie urokliwe miejsce.
Póki co życzymy udanego jutrzejszego otwarcia i powodzenia w działalności golfowej.
I już z niecierpliwością czekamy na następną , zaplanowaną w pobliżu tej, osiemnastkę.

Zdjęcia z Kalinowych Pól można obejrzeć w naszej galerii.