Co przyniesie Ci Mikołaj?

Właściwie o tej porze roku powinna panować zimowa zawierucha, a tutaj niespodzianka i można by rzec że zupełnie fajną wiosnę mamy tej zimy. I należy się w zasadzie tylko z tego cieszyć! Sezon się na przedłuża a to dobrze. Miejmy nadzieję że jeszcze pogramy, a zimowa „wiosna” i kryzys nie przepędzi, mamy nadzieję, Mikołaja.
A to już niebawem nastanie radosny czas obdarowywania się prezentami. W ubiegłym roku zastanawialiśmy się w redakcji, jak powinna wyglądać lista najbardziej oczekiwanych prezentów golfowych i jakie podarunki na pewno nas nie ucieszą. Dostaliśmy wówczas kilka propozycji chcianych i nie chcianych prezentów golfowych.
Przypominamy Mikołajowi te chciane z nadzieją na ich otrzymanie i także, ku przestrodze te niechciane.

A wy drodzy czytelnicy jak sądzicie, co pod poduszką chciałby znaleźć golfista?

Napiszcie do nas, co waszym zdaniem, związanego z golfem – powinien do swojego przepastnego worka włożyć Mikołaj, aby zadowolić golfistę.
Co, jako golfiści chcielibyście znaleźć pod poduszką? Napiszcie również, jakich prezentów „golfowych” nie chcielibyście otrzymać!

Już niedługo zostaniecie obdarowani jakimś golfowym drobiazgiem, a może także na przykład całkiem sporym workiem z kijami? Sami też zapewne zostaniecie Mikołajem, warto więc zasięgnąć opinii innych golfistów, jakie prezenty są najbardziej pożądane.

Na podstawie waszych wypowiedzi uzupełnimy listę. CHCIANYCH I NIECHCIANYCH PREZENTÓW GOLFOWYCH. Podpiszcie się , może wasz Mikołaj przeczyta i zamiast np. parasola otrzymacie dwutygodniowy wyjazd golfowy na Karaiby!?

Listę opublikujemy na naszej stronie i będziemy ją na bieżąco uaktualniać, co – mamy nadzieję – pozwoli wam trafniej wybrać mikołajkowy prezent dla golfisty!

Propozycje przysyłajcie na adres :

mikolaj@golfpl.com

W ubiegłym roku pod poduszką chcieliście znaleźć:
– wykrywacz/lokalizator piłeczek, wyjazd na golfa do Portugalii na 2 tygodnie, Nike SQ Sumo Squared Women Driver 5900, Putter Odyssey Black Series, itd.

NIE CHCIELIŚCIE ZOBACZYĆ WŚRÓD PREZENTÓW:

biurowego zestawu do golfa (składany kij), parasola, golfa (sweterka), korkociągu z piłeczką, breloczka do kluczy z piłeczką itd.