Nowe pole w Zachodniopomorskim

Nic wam nie powiem, pole jeszcze nie jest czynne – tak nas przywitano na nowym polu golfowym
Kamień Country Club. Od słowa do słowa i jak golfista od golfisty, wyłudziliśmy garstkę informacji. Właściciele pola – Szwedzi Sten i Roger są jak widać ludźmi nad wyraz skromnymi i nie zabiegającymi o popularność. Nieufni nie chcieli wiele powiedzieć, bo pole jeszcze nie jest gotowe. Jak otworzymy to będzie widać co i jak. Był tu jeden taki, nie przedstawił się, wypytywał a potem ukazał się artykuł w Kurierze Szczecińskim, powiedział nam nasz rozmówca.
Długo musieliśmy przekonywać Rogera że my chcemy dobrze, że się cieszymy z powstania nowego pola i sensacji żadnych nie szukamy. Chcielibyśmy po prostu przekazać naszym czytelnikom radosną wiadomość.

Będzie kolejne miejsce do pogrania w golfa!

Będzie już w przyszłym roku w lipcu, bowiem na ten termin przewiduje się oficjalne otwarcie pola. Już dziś właściwie można grać . Na razie są jeszcze greeeny tymczasowe, ale te prawdziwe, na prawie samym piasku są już budowane. Projektantem pola ( par oczywiście 72) jest Amerykanin David Donellan , nad realizacją czuwa i prac dogląda greenkiper ze Szwecji. Budowę rozpoczęto cztery lata temu i właściwie spokojnie realizowana jest własnymi siłami.
Pola całego nie zwiedziliśmy , czas nas nieco gonił, ale z tego co zobaczyliśmy wnioskujemy że do łatwych to ono należeć nie będzie. Dosyć wąskie tory ograniczone z dwóch stron lasem sprawią zapewne nie jednemu zawodnikowi sporą niespodziankę. Całość zlokalizowana w lesie sprawia naprawdę ciekawe wrażenie, a cisza panująca dookoła pozwala na chwilę zapomnienia . Będzie to naprawdę doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu. Dodatkowe pole w regionie wzbogaci i uatrakcyjni zapewne naszą ofertę turystyczną.
Póki co życzymy nowemu polu wszystkiego najlepszego i z niecierpliwością oczekujemy oficjalnego otwarcia.
Zobacz zdjęcia.