Ani Mru Mru

Ani Mru Mru

Niestety już za nami kolejny, bo V Ani Mru Mru Invitation by BMW Best Auto turniej golfowy, który zakończył się po 27 dołkach, a to ze względu na złą pogodę. Mimo tego gracze byli bardzo zadowoleni z całego turnieju. Wygrał w klasyfikacji brutto mężczyzn po raz trzeci Wojciech Świniarski, a wśród kobiet Katarzyna Kaźmierczyk.

Na polu golfowym w Wierzchowiskach pojawiło się 58 zawodników. Przez dwa dni turnieju, grali jak równy z równym. Chociaż oprócz amatorów udział wzięło też kilku zawodowców. Podczas drugiego dnia turnieju od samego rana zanosiło się na burzę i deszcz. Gdy do końca gry pozostały już tylko dwa dołki, matka natura sprawiła że organizatorzy musieli przerwać grę. Po krótkiej naradzie komitet zawodów zdecydował o przerwaniu turnieju i policzeniu wyników uwzględniając tylko 27 rozegranych dołków.
Klasyfikacja netto mężczyzn:
1. Janusz Lipko
2. Dariusz Gęca
3. Jacek Grabski
Klasyfikacja netto kobiet:
1. Dorota Cioczek
2. Małgorzata Śniadecka
3. Marzena Gradecka
Nearest to the pin z wynikiem 10 cm od dołka wygrał 16-sto letni Michał Tkaczyk, a konkurs Longest drive na dołku PAR 4 – Wojciech Świniarski. Do niego także trafił puchar przechodni. W klasyfikacji kobiet brutto zwycięża Katarzyna Kaźmierczyk. Na zawodach pojawiło się także sporo zaproszonych przez sponsorów, gości gdzie podczas całego dnia czekało na nich sporo atrakcji m.in. Akademia Golfa czy jazdy testowe samochodami. Nagrody wręczał osobiście Marcin Wójcik, który przy okazji dobrym humorem, rozbawiał zebranych gości.
fot. Bartosz Pilewski