Warsaw Golf Links zaprasza do gry

Centrum golfa Warsaw Golf Links ma naprawdę wiele do zaoferowania. Zdążyli się o tym już przekonać goście przybyli na konferencję prasową, która odbyła się, w Wilanowie. Spotkanie poprowadzili Mariusz Czerkawski oraz Marek Tymiński, a jego uczestnicy mieli między innymi możliwość spróbowania swoich sił na najlepszych symulatorach gry w golfa w Polsce.
Zależało nam, aby stworzyć miejsce atrakcyjne nie tylko dla zapalonych, profesjonalnych golfistów – mówi Dominik Tomczykowski, General Manager – ale dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Tak więc wizyta w mieszczącym się przy ul. Zaściankowej 96 Warsaw Golf Links to po prostu doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Trzy symulatory najnowszej generacji, w które jest wyposażone, w tym dwa amerykańskiej marki o światowej renomie – FullSwing oraz jeden firmy Foreight, najlepiej odzwierciedlają grę na prawdziwym polu golfowym, a co równie istotne, dają tę możliwość przez cały rok, niezależnie od pogody i to na najlepszych polach golfowych świata. Te wielofunkcyjne urządzenia, dzięki pracy systemu czujników laserowych, bardzo precyzyjnie odczytują i przetwarzają ruch piłki oraz mierzą parametry uderzenia. Koszt godzinnej gry to 100 pln, a może w niej brać udział do 4 osób, istnieje też możliwość gry z trenerem. Podobnie jak na prawdziwym polu golfowym przechodzi się z partnerami od dołka do dołka. Symulator pomoże też wybrać najlepszy dla grającego kij. Pozwalając na grę na polach o zróżnicowanej trudności, doskonale nadają się tak dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
Do dyspozycji gości będzie również syntetyczny green do doskonalenia umiejętności ”krótkiej gry”, a także Fitting Center, oraz Golf Shop w którym zarówno amator, jak i zawodowiec wyposaży się w odpowiedni ubiór i sprzęt golfowy. O wrażenia wizualne zadba SKY SPORT– najwięcej transmisji z profesjonalnych zawodów golfowych na świecie, zaś o podniebienia restauracja Sushi 77.

Na zdjęciu: Mariusz Czerkawski, Marek Tymiński – Inwestor, Dominik Tomczykowski – General Manager