Lotos Open, nowy turniej już we wrześniu!

Lotos Open, nowy turniej już we wrześniu!

Zapraszamy do zapisów na nowy turniej w polskim kalendarzu golfowym! 1 września pole Sand Valley Golf&CC;zostanie gospodarzem zawodów LOTOS Open, turnieju przeznaczonego dla zawodowców i amatorów.

Zawody LOTOS Open zgromadzą najlepszych zawodników z Polski, a także golfistów spoza kraju. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, a pula nagród dla zawodowców sięga 40 000 złotych, co jest najwyższą sumą w tegorocznych zawodach. Dla amatorów przygotowano cenne nagrody rzeczowe, których łączna wartość wynosi ponad 25 000 złotych.

Bogata formuła zawodów sprawia, iż każdy ma szansę na zwycięstwo. Turniej będzie rozgrywany w klasyfikacji stroke play brutto (kobiety i mężczyźni) oraz stroke play netto w grupach handicapowych (kobiety i mężczyźni). Na polu odbędzie się wiele konkursów dodatkowych jak Longest Drive, Closest to the Pin czy Hole In One.

Pierwszego dnia do gry zapraszamy amatorów i zawodowców w formule Pro – Am w klasyfikacji indywidualnej. Wyniki zawodów i oficjalne wręczenie nagród odbędzie się przed wieczornym bankietem. Drugiego dnia zawodowcy rozgrywają finałową rundę turnieju, a amatorzy będą rywalizować w formacie drużynowym.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano piknik, akademię golfa z konkursami oraz pełen atrakcji event. Wieczorem na zawodników i gości czeka kolacja z częścią artystyczną.

Turniej LOTOS Open będzie cyklicznym, międzynarodowym wydarzeniem, który na stałe wpisze się w golfowy kalendarz w Polsce.

Zapisy na stronie www.lotosopen.pl