Trzeci turniej Saxo Bank

W ostatnią niedzielę, 26. maja, w Klubie Golfowym Lisia Polana odbył się trzeci turniej Saxo Bank Golf League. W czasie poprzednich turniejów największym rywalem golfistów była pogoda. Tym razem aura dopisała.
Do sportowej rywalizacji stanęło ponad sześćdziesięciu graczy. Rywalizacja była niezwykle zacięta.
W każdej z kategorii zwycięzcy wyprzedzali swoich konkurentów zaledwie o jedno lub dwa uderzenia. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium w kategorii Strokeplay Brutto stanął Piotr Batogowski. Był to już jego trzeci triumf. Za nim uplasowali się Dominik Reszetko oraz Tomasz Szczepanek, znany szerszemu gronu jako raper Pelson.
W pozostałych kategoriach zwyciężali Marlena Garlewska (Stableford Netto 36,1-54,0), Tomasz Zając (Stableford Netto 18,1-36,0) oraz Janusz Pałucki (Stableford Netto 0,0-18,0). Każdy kolejny turniej przebiegał na coraz wyższym poziomie, a spotkania na polu golfowym sprzyjały rozmowom biznesowym.
„Cieszę się z coraz większej popularności naszych turniejów. Każde kolejne spotkanie przyciąga więcej golfistów. Jesteśmy też dumni z tego, że adepci Akademii Golfa Saxo Bank coraz sprawniej radzą sobie z grą. Ich postęp jest zauważalny z turnieju na turniej” – powiedział dr Maciej Jędrzejak, Dyrektor Zarządzający Saxo Bank Polska.
Tradycyjnie, imprezie towarzyszyło również seminarium inwestycyjne. Tym razem prowadziła
je Aleksandra Kalisiak, Sales Assistant w Saxo Bank Polska. Tematem wystąpienia były możliwości inwestowania w akcje na rynkach europejskich i światowych.
Uczestnicy, organizatorzy turniejów oraz partnerzy czekają na kolejne zawody z cyklu Saxo Bank Golf League, które odbędą się 8. czerwca. Areną rywalizacji będzie oczywiście Lisia Polana. Finał turnieju odbędzie się 22. czerwca.