Turniej o Puchar Prezesa Golf Amber Baltic

Turniej o Puchar Prezesa Golf Amber Baltic
Zimno, ale nie padało i to już było coś! Na uczestników w “altance” pomiędzy 1 i 10 czekały napoje rozgrzewające. Kawa i Stary Szmugler , zdecydowanie szmugler cieszył się większym powodzeniem. Pole z wyhodowanymi ” po pachy” rafami zyskało na trudności i nie wybacza już szerokiego zagrania. Trzeba grać precyzyjnie i tyle. Dodatkowo dość wolne jak na Amber greeny były przyczyną wielu trójpatów. Być może to były przyczyny nie najlepszych wyników. Na szczęście turniej rozgrywany był w systemie Stb. i można było skreślać dołki.
W kategorii Brutto pierwsze 3 miejsca zajęli odpowiednio: Wojciech Wađniewski 28 pkt, Wojciech Murgrabia 25pkt. i Andrzej Kalinski 24 pkt. – z takim samym wynikiem (24 punkty) skończyli rundę również Piotr Kołodziejczak i sam Prezes Witold Jabłoński.
Netto : Andrzej Kalinski 41, Tomasz Wojtecki 40, Mirosław Kaczmarek 40, Wojciech Murgrabia 39
W kategorii Pań netto zwyciężyła Dorota Kamińska 40 pkt. Stb. druga była Agnieszka Jakubowska 29 pkt. Stb. i trzecia Aleksandra Smaga 26 pkt. Stb.
Konkursach dodatkowych najdalej posłał pikę na dołku 18 Łukasz Sech, a najbliżej dołka w konkursie na 20 -lecie ABGC rozgrywanym po zawodach spod domku klubowego na 8 green małego pola zwyciężył Krzysztof Krogulec.

Zobacz zdjęcia