Sierra znów wytycza standardy!

Sierra znów wytycza standardy!
Budując pole Sierra, kilkanaście lat temu ( tak, tak jak ten czas leci) pokazano, że również w Polsce, Golf może funkcjonować na poziomie najlepszych standardów światowych. Pokazano nam, że także to, co otacza nas wokół golfa jest równie ważne jak sam golf. To co mam na myśli, to życie towarzyskie jakie kwitnie w tym klubie, wzbogacane częstokroć wydarzeniami kulturalnymi i to przez wielkie “K”.
Kolejnym standardem jaki wytycza Sierra, to otwarte właśnie na terenie pola apartamenty. Nie są to pierwsze w kraju, ale na pewno pierwsze na takim poziomie. Od teraz, do tego poziomu inni będą musieli równać i nie będzie to łatwe zadanie.
W komfortowym budynku znajduje się 26 apartamentów, kompletnie i gustownie wyposażonych o zróżnicowanej powierzchni i strukturze. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie lokal optymalnie dopasowany do swoich potrzeb i wymagań. W ofercie Sierra Apartments dostępne są mieszkania 1,2,3 pokojowe o powierzchniach od 38 -78 m2. Do wielu z nich przypisane jest miejsce w podziemnej hali garażowej, gdzie możemy spokojnie nie tylko zaparkować swoje auto, ale i wózek golfowy oraz pozostawić nasze kije. Dostępnych jest również sporo miejsc na parkingu naziemnym.

To był fantastyczny weekend.

W sobotę 6 kwietnia oficjalnie otwarto Sierra Apartments, było serdeczne powitanie uroczyste przecięcie wstęgi i oczywiście nie mogło się obejść bez turnieju golfowego, który przyjął jak najbardziej adekwatną do uroczystości nazwę – Otwarcia Apartamentów.
Uczestnicy turnieju oraz zaproszeni goście serdecznie przywitani przez Prezesa Macieja Grzegowskiego oraz nowego dyrektora Sebastiana Magriana, mogli podziwiać odnowione wnętrze klubu, a po rozgrywkach nowiutkie apartamenty. Te ostatnie robiły na oglądających spore wrażenie, gdyż zwiedzanie nieco się przeciągnęło a w domku klubowym czekała nas dalsza (rozrywkowa) część imprezy, która jak to zwykle w tym klubie bywa, szybko się nie skończyła. Tym bardziej, że większość gości nocowała w apartamentach. Niedzielny poranek rozpoczęty doskonałym śniadaniem na polu golfowym i rundką golfa był doskonałym zakończeniem niezwykle udanego, golfowego weekendu.

Pierwsi będą …pierwszymi!

Turniej rozgrywano w formacie Strokeplay Brutto, Stableford Netto, były również dodatkowe konkursy na najdalsze uderzenie jak i to najbliższe. Najwięcej nagród “przygarnął” pierwszy właściciel i lokator nowego apartamentu, trzykrotny z rzędu Mistrz Polski seniorów Henryk Konopka! Był on autorem najdłuższego uderzenia i najlepszego wyniku brutto w ilości 77 uderzeń! Drugie i trzecie miejsce z taką samą sumą uderzeń (78) zajęła Oksana Wojtkiewicz i Lech Sokołowski. Z uwagi na osobną klasyfikację w tej kategorii Pań i na szczęście dla Mirosława Domosławskiego, który tym samym zajął 3 miejsce w kategorii mężczyzn. W kategorii Pań pierwsze miejsce zajęła Oksana Wojtkiewicz, druga była Małgorzata Brodowska (89) a trzecia Anna Rydzkowska (93). W kategorii wspólnej Stableford Netto, eliminując wcześniej już nagrodzonych zawodników, puchar za pierwsze miejsce odebrał Tomasz Bagiński (37 pkt.Stb.), drugi był Ryszard Brandt (37 pkt.Stb.) a trzecia Wiesława Brandt (36 pkt. Stb.). Najbliżej dołka piłkę umieścił Krzysztof Jankowski.

Zobacz zdjęcia z turnieju