Polacy na drugim miejscu w Nikon European Golf Challenge

Finał NEGC właśnie trwa. W dniach 13 – 16 października na znanych w całym świecie polach golfowych Kingsbarns oraz Castle Course odbywają się finałowe zmagania Nikon European Golf Challenge. Przypominamy że reprezentanci zostali wyłonieni podczas turnieju eliminacyjnego, który odbył się 19 lipca na wymagającym polu Kraków Valley Golf Club. W turnieju mogło wziąć udział tylko 40 graczy, którzy zostali wylosowani z całego grona wcześniej zarejestrowanych osób. W Szkocji nasz kraj reprezentują:
ERNEST MŁYNARSKI, MAREK GAIK w grupie hcp 0-11 TOMASZ LITWINIUK w grupie hcp 11 -20 w grupie 21-36 JANUSZ MIKOŁAJCZYK
Od tego roku w finale konkuruje ze sobą już 15 krajów europejskich! Tym większy to wyczyn dla naszych reprezentantów, którzy po pierwszej rundzie zajmują drugie miejsce tuż za drużyną Irlandii. Różnica wynosi tylko 1 punkt! Nasi zawodnicy zdobyli razem 127 punktów.
Marek – 43, Tomek – 33, Janusz 31 , Ernest 29.
Jak widać chłopaki są w formie. I utrzymania tejże im mocno życzymy. Oczywiście w golfie wszystko zdarzyć się może i dziś pełni werwy o godz. 11 rozpoczęli start do drugiej rundy. Trzymamy więc za nich kciuki i życzymy aby wrócili do kraju jako mistrzowie!