Turcja w modzie!

Turcja w modzie!
Stęsknionych za golfem pod ciepłym południowym słońcem polskich golfistów czeka niesamowita atrakcja. Golf, słońce… i możliwość totalnej integracji! Zdarzyło się bowiem, że aż trzy grupy polskich golfistów zjawią się w tym samym czasie w tym samym kraju, ba – w tym samym hotelu i grać będą na tych samych dwóch polach!

Chodzi o wyjazd w terminie 29 kwietnia – 06 maja 2009 roku do hotelu Sueno. Tydzień z golfem – dlaczego nie? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ofertom. Ceny w zasadzie zbliżone oferta firmy Travel and action jest lekko niższa od pozostałych.

Ceny kształtują się następująco:

Standardowa dwójka DBHN – 1199 Euro/os Travel and action 1120 €
Pokój jednoosobowy DBHN – 1398 Euro /os Travel and action 1295 €
Osoba bez golfa – 909 Euro/os Travel and action 870 €

Standard wszędzie ten sam w końcu to ten sam hotel i te same pola. Właściwie najkorzystniejsza oferta to wyjazd ze Sławkiem Pińskim, gdzie możemy rozegrać World Golfers Poland Invitational 2009 Turniej odbędzie się na polach Sueno Pines i Sueno Dunes, które przylegają do hotelu. Zwycięska drużyna (2 osoby) wywalczy awans i zapewni sobie udział w światowym finale (na koszt organizatora). World Golfers Invitational rozgrywany jest na tych samych polach i równolegle do World Golfers Championship. Grają w nim celebrities i przedstawiciele sponsorów. Format gry Word Golfers Poland Invitational jest taki sam jak w światowym finale. Tak więc jakaś para na pewno wróci z niezłą nagrodą o pozostałych uczestnikach sponsorzy zapewne też nie zapomną. Jak się dowiedzieliśmy u źródła o czym także informujemy naszych czytelników i uczestników pozostałych wyjazdów, że w turnieju tym będą mogli wziąć udział tylko uczestnicy wyjazdu organizowanego przez Sławka Pińskiego. Nie przewiduje on możliwości zapisania się do turnieju na miejscu. Warto się zatem już teraz zastanowić czy interesuje nas akcja, towarzystwo ligowe czy też turniej z nagrodami. Jak widać doczekaliśmy czasów gdzie jest w czym wybierać. I tak już niech zostanie.
Pozostający w kraju też nie będą się nudzić. Kilka turniejów w tym czasie jest już zaplanowanych.