TS Invest rozszerza projekt Sierra Golf Club

Początkowo projekt zakładał powstanie 49 apartamentowców. Inwestor postanowił jednak zmienić pierwotne założenia tak, by dostosować się bardziej do oczekiwań Klientów. W związku z tym w przestrzeń 120 ha, na których obecnie znajduje się już pole golfowe, wkomponowanych zostanie 28 budynków apartamentowych oraz 31 ekskluzywnych willi. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, przewidziano budowę boisk do tenisa i koszykówki, przestronnych i bezpiecznych placów zabaw dla najmłodszych oraz klimatycznych kawiarenek. Mieszkańcy kompleksu w centrum Fitness & SPA znajdą ciekawe propozycje, jak np. gimnastykę, zajęcia z jogi, medytacji i tańca. Baseny, jacuzzi, łaźnie parowe i sauny będą wspaniałym dopełnieniem aktywnie spędzonego dnia na polu golfowym.

W związku z nowym planem zagospodarowania terenu, inwestor przewiduje częściową przebudowę istniejącego pola.

– Wykorzystując zdobyte doświadczenia z minionych 6 lat postanowiliśmy uatrakcyjnić pole poprzez m.in. wprowadzenie większej ilości wody, bunkrów i zróżnicowanie terenu. Zmianie ulegnie pierwszych 9 dołków. Jesteśmy pewni, że zabieg ten pozwoli wszystkim golfistom cieszyć się nowym obliczem pierwszej dziewiątki, dostarczając wielu nowych wrażeń i golfowych emocji – powiedział Hubert Kowalski, Chief Executive Officer Sierra Golf Club.

Całość projektu zostanie zrealizowana na przestrzeni 10-12 lat, będzie charakteryzowała się spójną architekturą oraz stosunkowo niską intensywnością zabudowy, aby utrzymać luksusowy charakter projektu. Prace będą prowadzone w taki sposób, aby możliwie najmniej zakłócać grę na polu golfowym. Zakończenie budowy pierwszego etapu, w którym do użytku zostaną oddane trzy apartamentowce, planowane jest na lato 2010 r. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest spółka developerska TS Invest Sierra, należąca do tej samej grupy kapitałowej co Sierra Golf Club – TS Group.