Juniorzy po drugim dniu Klubowych Mistrzostw

Juniorzy po drugim dniu Klubowych Mistrzostw

Drugiego dnia mistrzostw drużyny zaskoczyła pogoda, ciepło od samego rana bez wiatru warunki doskonałe nastrajały drużyny do walki. Fourball match play i single match play formaty mające wyłonić zwycięzcę mistrzostw nastrajały zespoły do walki.Już na pierwszym tee Jan Shmidt i Jan Szałagan swoim dialogiem sprowokowali drużyny do walki i zabawy .Jan Shmidt „ja gram bezpiekę a ty wal na eagla – Jan Szałagan „ a ty myślisz ,że co ja robię”
Sympatycznie i na serio odzwierciedlało nastawienie zawodników do dzisiejszych zmagań. Każdy zespół w swojej grupie walczył do ostatniego dołka i dawał z siebie wszystko.
Toya A z Toya C 3:0
Toya B z Binowo A 3:0
Mazury A z Toya D 2,5 : 0,5
Lisia A z Binowo C 0,5 : 2,5
Binowo B z Tokary A 1: 2
Bardzo ciekawy mecz który rozstrzygnął w zasadzie tylko Michał Karczmarczyk mając w zespole Michała Guzowskiego kolegę o mniejszych umiejętnościach walczył i wygrał w cuglach – Brawo Michał
Tomasz Pulsakowski i Adrian Meronk przy wysokiej formie Tomka nie dali kolegom z zespołu Toya C żadnych szans wygrywając 4&3;, 3&1;i 6&5;.
Czy jutrzejsza gra z kolejnymi kolegami z zespołu Toya Gradeckim i Ragankiewiczem będzie na tyle dobra ,że zdobędą tytuł? Na to rozstrzygniecie musimy poczekać do jutra.