V. Turniej Golfa AHK Polska 2009

V. Turniej Golfa AHK Polska 2009

04 września 2009 pole golfowe w Siemianowicach Śląskich po raz kolejny wypełniło się miłośnikami golfa, cygar, wina a przede wszystkim zwolennikami dobrej zabawy na świeżym powietrzu. W zorganizowanym przez AHK Polska V. Turnieju Golfa 2009 wzięło udział ponad 90 osób. Wśród przybyłych gości znalazł się m.in. Tadeusz Adamski, dyrektor Wydziału Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Maria Altmann, Zastępczyni Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie.

W pierwszej części eventu amatorzy rozegrali turniej aż na 18 dołkach w kategoriach brutto i netto. W tym samym czasie odbywała się szkółka golfa dla początkujących, która zakończyła się turniejami na najdłuższe uderzenie oraz uderzenie najbliżej dołka. Tabela wyników oraz zdjęcia z imprezy zostaną umieszczone w najbliższych dniach na stronie internetowej Izby www.ahk.pl. Jako dodatkową atrakcję eventu przewidziano lot balonem na uwięzi, który ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe nie mógł się odbyć. Jednak nic straconego, gdyż w puli nagród loterii wizytówkowej znalazł się obok weekendu w SPA właśnie voucher na lot balonem dla sześciu osób w dowolnym miejscu i czasie!

Tak duże zainteresowanie piątą edycją Turnieju Golfa AHK Polska 2009 potwierdza, że to doskonała okazja do nawiązania kontaktów towarzyskich i biznesowych.

„W imieniu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej dziękuję wszystkim przybyłym gościom, naszemu Partnerowi, Polskiej Telefonii Cyfrowej oraz Sponsorom. Zapraszamy wszystkich fanów golfa na VI. Turniej AHK Polska 2010!”, Katarzyna Siwek, AHK Polska