Czy Woodsa czeka rozwód?

Wypadek samochodowy może sporo kosztować Tigera Woodsa. Na światło dzienne wychodzą bowiem pilnie strzeżone do tej pory sekrety małżeństwa znanego golfisty. Wynika z nich, że związek Woodsa od dawna przeżywa kryzys. Ostatni incydent być może doprowadzi nawet do rozwodu.
Tiger Woods zawsze dbał o swoją prywatność. Znamy go raczej jako rozważnego i statecznego męża oraz ojca dwójki dzieci. Jednak po wypadku zaczynamy widzieć zupełnie innego Tygrysa, podobno nie stroniącego od innych kobiet. Właśnie to, zdaniem bliskiego znajomego golfisty, było przyczyną napadów zazdrości żony Woodsa – Elin. Jak informują media, urządzała mu ona sceny na jakąkolwiek wieść o nim i jakiejś innej kobiecie. Krzyczała, rzucała rzeczami, jakie znalazły się jej pod ręką. Niejako potwierdzeniem tych faktów, ma być informacja że w lipcu zeszłego roku w czasie zawodów w Turnberry, w domu gdzie mieszkali państwo Woods, spowodowano szkody na ponad 16 tys. dolarów.
W świetle tych pogłosek nawet prawdopodobnym wydaje się być domniemanie mediów, że przyczyną wypadku Woodsa mogła być awantura. Podobno Elin wściekła się, gdy w prasie zobaczyła zdjęcia domniemanej kochanki męża, Rachel Uchitel i informacje o ich gorącym romansie oraz wspólnym pobycie w Australii.
Domniemana kochanka cały czas zaprzecza, aby cokolwiek łączyło ją z Woodsem. Przyznaje się tylko do tego , że była w Australii w tym samym czasie. Bywała również w tych samych klubach .