Life is Magnifique!

Life is Magnifique! To motto hotelu Grand w Sopocie i całej sieci Sofitel, organizatora drugiego już turnieju Sofitel Grand Sopot Golf Challenge na polu Sierra w Wejherowie.
Życie jest wspaniałe a golf jest piękny można rzec, takie jak wspaniały był turniej. Beztroskie, wspaniałe życie to marzenie każdego. Trzeba więc się nim cieszyć i czerpać garściami to co najlepsze! To najlepsze spotkało nas w ubiegłą sobotę . Doskonała golfowo umiarkowana pogoda, wspaniałe towarzystwo, udany turniej , moc wspaniałych nagród i tyleż nagrodzonych za …..
No właśnie za miłe spędzenie czasu i doskonałą zabawę. No i za dobre wyniki oczywiście. Czyż życie nie jest wspaniałe? Bawisz się , spędzasz mile czas grasz i wygrywasz. Czegóż można chcieć więcej?
No można oczywiście chcieć takich turniejów co tydzień. Tym którym mało luksusów i wspaniałości polecamy Hotel Grand w Sopocie gdzie, zadbają już o nich odpowiednio. Tych których nie było z nami zwyczajnie nam żal. Zapewne nie przywitano ich na innych polach szampanem ,nie częstowano zmrożonym koniakiem, nie nakarmiono kulinarnymi doskonałościami i nie wystawiono na hole in one drapieżnego Lexusa IS250 F-SPORT! I jeszcze wiele takich nie moglibyśmy wymienić , ale nie będziemy was drodzy czytelnicy drażnić, bo nie jest to naszym celem.
Cóż można napisać więcej? Było wspaniale, miło i przyjemnie.
To tyle. Koniec i bomba, a kto nie był ten trąba, parafrazując mistrza , zakończmy tę krótką acz wymowną relację.

Zobacz fotografie z turnieju.