Diners Club International Pro-Am Classic

Diners Club International Pro-Am Classic Dzień pierwszy.
Przypomnijmy Diners Club International Pro-Am Classic to międzynarodowy turniej golfa wyłącznie dla posiadaczy kart Diners Club. W turnieju tym bierze udział drużyna z Polski złożona z jednego profesjonalisty (pro) i trzech amatorów.
Reprezentują nas Peter Bronson (pro), Bogusław Bil, Mariusz Czerkawski i Piotr Robełek.
Pierwszy dzień turnieju za nami. Zawodnicy graliśmy na trudniejszym z 2 pól turniejowych – Le Touessrok.
Pole jest przepiękne, położone na wysepce a cierpliwość i dokładność są wręcz konieczne na tym polu. Rzeczywiście pole bardzo trudne, a do tego palące słońce i rozpraszające uwagę cudowne widoki. Poszło dobrze. Graliśmy z 4 pozycji o 9 rano. Graczy na wyspę woziły statki.
Po pierwszym dniu nasza drużyna jest na 4 miejscu ex-equo z Chorwacją (80 pkt.). Pierwsze trzy miejsca zajmują : Kolumbia (90 pkt.), Ekwador (84 pkt.) i Słowenia (82 pkt.).
Pole na którym graliśmy obfituje w bunkry i różne pułapki. Ponieważ położone jest na wyspie fairway’e są bardzo wąskie i wymagają precyzji. Jutro tj. 11.11 zaczynamy z 3 pozycji o 8.50 (w Polsce 5.50). Napisała nam Patrycja Chodzeń opiekunka naszej drużyny z ramienia organizatora.