I OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU W SOBIENIACH KRÓLEWSKICH

I OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU
W SOBIENIACH KRÓLEWSKICH

W tym sezonie golfowym w Sobieniach Królewskich szczególnie podkreślane są wszystkie wydarzenia, które odbywają się po raz pierwszy. Tym samym klub zaprasza na Wittchen I Otwarte Mistrzostwa Klubu!

Już 15-16 października, rok od oficjalnego otwarcia pierwszej dziewiątki w Sobieniach Królewskich po raz pierwszy będzie można rywalizować o tytuł Mistrza Klubu.

Turniej rozgrywany w formacie Strokeplay Brutto i Strokplay Netto przeznaczony jest dla graczy z HCP 36,0 – 0. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród planowana jest na niedzielę 16 października na godzinę 17.00. Wtedy właśnie zostaną wręczone puchary i nagrody aż w 7 kategoriach!

Golf zyskuje coraz szersze grono miłośników – w młodym Klubie w Sobieniach na przestrzeni roku przybyło 130 członków.
Zaproszenie do startu w Wittchen I Otwartych Mistrzostwach Klubu skierowane jest zarówno do stałych gości jak i do golfowej braci z całej Polski!
Wydarzenie to przejdzie do historii Klubu jako ostatnie rozegrane na 9 dołkach. W przyszłym sezonie walczyć będziemy na pełnym 18 dołkowym polu (oczywiście znów po raz pierwszy).

Wszystkich miłośników tej szlachetnej gry zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwach – jak zawsze czeka na Was świetnie przygotowane pole, życzliwa i sympatyczna obsługa, niepowtarzalna atmosfera i atrakcyjne nagrody. Najważniejszym wyróżnieniem będzie jednak zaszczytny tytuł Pierwszego Mistrza Sobienie Królewskie G&CC;!
Start turnieju: Tee off godz. 10:00!
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do piątku 14.10.2011 r. do godziny 17.00 w recepcji Klubu; zgodnie z regulaminem ogólnym. E-mail: recepcja@sobieniekrolewskie.pl oraz pod numerem tel. 663 404 805 lub (22) 494 31 71