Inauguracja Golfowego Sezonu Wyjazdowego

Inauguracja Golfowego Sezonu Wyjazdowego
Mamy już końcówkę listopada i chociaż śniegu jeszcze nie widać to i dobrze! Normalnie sezon w kraju można uważać za zakończony, chociaż na skrzynkę pocztową redakcji wpływają wciąż nowe zaproszenia do turniejów. I tak niech już pozostanie, osobiście nie mamy nic przeciwko plusowym temperaturom i możliwości grania na wciąż zielonych polach. Tym którzy niskich temperatur podczas rundki golfa nie uznają, w piątek 25 listopada w Warszawie zainaugurowano Golfowy Sezon Wyjazdowy. Ponad dwustu gości przybyło, aby spotkać się w gronie golfowych przyjaciół. Zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać prezentacje mody Rodrigo De La Garza inspirowaną golfem. Projektant sam jest golfistą i na tę okazję postanowił zaskoczyć zebranych, przygotowując coś innego niż typowy pokaz mody. Dużym powodzeniem wśród gości cieszyły się konkurencje golfowe rozegrane na profesjonalnym symulatorze golfa, który tego dnia miał także swoją premierę na polskim rynku.
„Jestem szczęśliwa, że zorganizowane przez nas wydarzenie przyniosło tak duży odzew ze strony golfistów jak i osób zaciekawionych tym niezwykłym sportem, którzy dopiero zamierzają rozpocząć naukę gry w golfa. Frekwencja była ogromna
i bardzo nas cieszy, że zarówno w trakcie jak i po wydarzeniu gratulowano nam tak wspaniale zorganizowanego wydarzenia. Jako golfistka liczę, że ta inicjatywa sprawi, że grono golfistów w Polsce będzie coraz liczniejsze!” – mówi Katarzyna Bobińska, pomysłodawczyni Inauguracji Golfowego Sezonu Wyjazdowego oraz właścicielka firmy Travel & Action, głównego organizatora imprezy.