Po polu Cadillacem albo Hummerem!

Po polu Cadillacem albo Hummerem ?
Być może już niedługo chcąc wypożyczyć wózek na rundkę usłyszymy w recepcji – woli Pan cadillaca czy Hummera? I nie jest to fantastyka a rzeczywistość. W Ameryce już tak jest, ale żeby nie straszyć naszych czytelników wyjaśnijmy, że nikt po polu nie będzie ryczał silnikami Hummera!
Mamy tu na myśli wózki jak najbardziej golfowe i elektryczne!

Limit Plus słoweńska spółka zajmująca się sprowadzaniem samochodów ze Stanów Zjednoczonych (Cadillac, Escalade, Hammer, Corvette, itp.) podpisała umowę z AMERICAN CUSTOM GOLF CARS Inc. (ACG) na wyłączną dystrybucję na rynki Polski, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Słowenii oraz Chorwacji samochodów elektrycznych i wózków golfowych, czyniąc z niej “core business” swojej działalności.
ACG z licencją GM (General Motors), uważana jest w Stanach Zjednoczonych za lidera produkcji samochodów elektrycznych oraz wózków golfowych, z wykorzystaniem unikalnych i innowacyjnych technologii. Warty szczególnej uwagi jest Golf Car TSport LSV, który zostanie sprowadzony do Europy pod koniec lutego 2012 r. i który charakteryzuje się takimi innowacjami jak:
– nadwozie wykonane z włókien szklanych metodą wtryskową, z możliwością personalizacji kolorów, dzięki czemu będzie można dopasować kolor wózka do barw własnego klubu, ewentualnie butów lub tipsów partnerki
– konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium,
– niezależne zawieszenie, które podtrzymywane jest przez sprężyny śrubowe z amortyzatorami hydraulicznymi, wyposażone ponadto w hamulce tarczowe w osi przedniej i w hamulce bębnowe w osi tylnej, co zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo
– wysoce zaawansowany technicznie silnik o 17,5 Hp, który pozwala rozpędzić tę furę do prędkości ponad 40 km/h i umożliwia bezproblemowe wjechanie pod spore górki,
– pakiet 8 baterii zapewnia spokojny zasięg od 65 km do 100 km.
– system ładowania baterii o bardzo wysokiej efektywności, zmniejszający czas ładowania
– szeroki ekran cyfrowy umożliwiający kontrolę całej elektroniki pojazdu,
– aluminiowe felgi z oponami 215/35R12 dla lepszej przyczepności i mniejszego oporu na polu golfowym,
– akcesoria takie jak: pasy bezpieczeństwa, wycieraczki, światła z przodu, światła z tyłu, i wiele innych odpowiednich na każdą potrzebę.
Czyli tzw. pełen wypas!
Poza cechami wyżej wymienionymi ACG oferuje możliwość posiadania wózków golfowych na licencji GM n.p. Cadillac Escalade © lub HUMMER H3©!
Cóż nadchodzą czasy kiedy zwykły Merc czy Jaguar na parkingu już nie wystarczy :). Na polu trzeba się przesiąść do Cadillaca :). Wszystkim „Kubicom” przypominamy o obowiązku jazdy w pasach i na światłach, chociaż …..oporni mandatów nie powinni dostać.
cadillac