XX TURNIRJ DINERS CLUB INTERNATIONAL PRO-AM CLASSIC NA MAURITIUSIE.

XX TURNIRJ DINERS CLUB INTERNATIONAL PRO-AM CLASSIC NA MAURITIUSIE.

Odbywający się w ramach World Golfers Poland Championship turniej Diners Trophy wyłonił zwycięzców, którzy między 17 a 21 listopada reprezentują Diners Club Polska w finale Diners Club International Pro-Am Classic ponownie w raju.

Dlaczego Mauritius? Pytanie to można pozostawić bez odpowiedzi, ponieważ nie da się opisać klimatu tej wyspy. Ekskluzywny Ośrodek Four Season posiada wspaniałe zaplecze w postaci pola golfowego gdzie 18 dołków posiada widok na Ocean, a 3 dołki wymagają strzałów w poprzek morza. Magia tego miejsca pozwala na wspaniałą grę oraz niezapomniane przeżycia.

Drużyny z całego świata, rywalizują o puchar Diners Club International Pro-Am Classic już dwudziesty raz. Każda drużyna składa się z jednego zawodowca oraz trzech amatorów. Turniej rozgrywany jest według formatu: better-ball Stableford, czyli liczyć się będą dwa najlepsze wyniki drużyny. Do raju polecieli wyśmienici gracze pod opieką zawodowca Petera Bronsona (pro). W kategorii Celebrities, spychając na drugie miejsce ubiegłorocznego zwycięzcę Mariusza Czerkawskiego, wygrał Jerzy Dudek, natomiast zwycięzcą w kategorii brutto został Jan Piętka a w kategorii netto Janusz Wiśniewski.
Dziś rozpoczęły się rundy treningowe. Polski zespół wystartował o 9.10 na Four Seasons Anahita. Jutro pierwszy dzień turniejowy – rozgrywki odbędą na Le Touessrok – najpiękniejszym polu golfowym Mauritiusa, położonym na maleńkiej wysepce, dokąd golfistów i kibiców przewozić będą wodne autobusy z przystani Four Seasons Resort. W niedzielę drugi dzień – na FS Anahita.
W turnieju startuje 15 drużyn, z 13 krajów. Trzymajmy kciuki. Przypominamy że w ubiegłym roku nasza drużyna zajęła 5 miejsce. Wieczorem uczestników czeka atrakcja – tzw. Authentic Dinner, czyli w tym przypadku kolacja na plaży w stylu maurytyjskim.
<!– Facebook Like Badge START –>

<!– Facebook Like Badge END –>