AEZ Mistrzostwa Par

W tym tygodniu w Binowie turniej rozpoczynający sezon golfowy to AEZ Mistrzostwa Par.Turniej oprócz kategorii brutto rozgrywany jest również w kategorii netto. Jest to jeden ze starszych turniejów golfowych rozgrywanych cylkicznie w systemie „better ball”.
Po raz piąty, jednocześnie z turniejem głównym, na odbywa się turniej AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty w Formule four-ball stroke play na polu dziewięciodołkowym. Format ten polega na tym, że każdy z partnerów gra swoją piłkę i po każdym dołku do wyniku drużyny przyjmuje się lepszy wynik.
W piątek 13 kwietnia odbędzie się Demo Day firmy Cleveland Golf. Będzie można nie tylko przetestować najnowsze modele tej marki, ale również zrobić custom fitting oraz wypróbować puttery Never Compromise. Demo Day i custom fitting będzie prowadzony przez head pro Kacpra Bobalę oraz Marcina Stelmasiaka, który jest przedstawicielem marki Cleveland na naszym rynku. Zaprezentowane zostaną modele: Driver Cleveland Classic stylizowany na stare drewniane woody z lat 60.

Linia Black, przykuwająca uwagę całkowicie czarna linia woodów, ironów i wedgy, które nie tylko wyglądają świetnie, ale również mają znakomite osiągi. Wedge serii 588 to powrót do przeszłości w dziedzinie designu. Te i wiele innych nowości będzie można przetestować już w piątek 13 kwietnia w godzinach 10:00 – 17:00 podczas Demo Day.

Zobacz zdjęcia