Amber zaskakuje!

Amber zaskakuje!
Uczestnicy ostatniego turnieju klubowego w ABGC zostali zaskoczeni nowościami. Nowe oblicze domku klubowego pozytywnie wpływa na odwiedzających jedno z najstarszych pól w Polsce. Przywykliśmy do nijakiego i trochę topornego wystroju , a tu taka niespodzianka. Jak nie wiele trzeba by zrobić dobre wrażenie, możemy się przekonać wchodząc do budynku. Nie poznacie tego miejsca! Normalnie wersal! Jak w dowcipie o ” ruskim” odwiedzającym Luwr – powiedział – skromnie ale czysto! Tak teraz wchodząc do klubu zamiast normalnego półmroku, ciemnej boazeryjnej ścinaki rodem prawie z PRLu , mamy mnóstwo światła, elegancką ścianę szkła, prawdziwą recepcję połączoną ze sklepem. Całość dopinają ładne żyrandole. Zrobiło się tak jakoś bardziej światowo i przynajmniej pierwsze wrażenie jest ok.! Klubowicze mają nowe skórzane fotele w ulubionym miejscu przy telewizorze i jak się dowiedzieliśmy czeka nas również wymiana mebli. Podczas naszej wizyty kończono zmianę dachu i konserwację balkonu na piętrze. Na balkonie niedługo będzie położona tarasowa drewniana podłoga. Tam i ówdzie zaobserwowaliśmy jakieś nowe kwieciste nasadzenia. Na polu pojawiły się także nowe mostki , wydrenowano rowy , skoszono trzcinę i inne krzaczory przy jeziorkach. Nowy bardziej estetyczny wygląd zyskał dołek 16. Z tyłu greenu nie ma już chaszczy a brzeg wody wyłożony został kamieniami. Pole przygotowane jest znakomicie do sezonu. Jeszcze jedna, chociaż mniej sympatyczna zmiana czekała na klubowiczów wzrosła opłata za turnieje klubowe. Teraz za tę przyjemność klubowicze muszą zapłacić 70 zł w cenie gra, obiad i nagrody… ale w lepszych warunkach! Podwyżkę opłat turniejowych klubowicze mogą zrekompensować sobie w sklepie, gdzie ceny są dość przystępne.
W turnieju klubowym wzięło udział 27 golfistów, był on rozgrywany w systemie punktacji Stableford brutto i netto. Brutto zwyciężył Andrzej Szmit zdobywając 28 pkt. Stb. drugie miejsce zajął Jan Konieczny z wynikiem 27 pkt. Stb. a trzecie Pawel Stasiak uzyskując 23 pkt. Stb.
Netto zwyciężył Kalinski, Andrzej 36 pkt. Stb. , drugi był Artur Lacki 35 pkt. Stb. a trzeci Wojciech Murgrabia 34 pkt. Stb.

nowe mostki w ABGC
dołek 16 ABGC

recepcja ABGC

recepcja2 ABGC
ceny ABGC