Co robić w weekend?

Co robić w weekend?
Seniorzy wydłużyli sobie weekend i bawią się już od 1 czerwca na Mazurach, a z tej zabawy wyłoni się nam Mistrzyni i Mistrz Polski. Mistrzostwa seniorów rozgrywane są na polu Mazury Golf & Country Club. To turniej kategorii 1 w DHL Global Forwarding Rankingu PZG. W ubiegłym roku Mistrzem Polski Seniorów został Henryk Konopka (Tokary GC), wiece mistrzem Bogusław Bil (KG Modry Las) i Jan Musiolik (Warsaw Golf Promotion). Najlepsza wśród kobiet była Brygida Morańska (Śląski Klub Golfowy). Seniorom życzymy dobrej gry.
Nieco młodsi wiekiem a niekoniecznie duchem mają też do wyboru wiele atrakcji. Miłośnicy piwa mogą poszaleć w turnieju Pilsner Urquell OPEN Championship, który odbędzie się 3 czerwca w Rosa Private Golf Club, ale jak ktoś bardzo lubi piwo i ma szybki samochód albo lepiej samolot czy helikopter to może zagrać w też w tym samym turnieju – 2 czerwca tyle że w Modrym Lesie. Jak ktoś nie lubi piwa to i tak może zagrać a jest o co, bowiem można wygrać wyjazd na „ THE OPEN” w dniach 19 – 21 lipca 2012 jako gość specjalny oraz rundę na polu w Royal Lytham & St Annes. Ale to w finale, dla tych co nie mają samolotów proponujemy pozostać w Modrym Lesie i zagrać w Turnieju Kapitana Gorzowskiego Klubu Golfowego – 3 czerwca.
Też prawie kapitański, ale bardziej wilków morskich turniej odbędzie się 2 czerwca w Sierra Golf – VIII Morski Turniej Golfowy – Port Gdynia Golf Cup 2012.
W Binowie przeciwnicy rwania będą bawić się na turnieju o Puchar Prezesa Kliniki Implantologii HAHS, a miłośnicy golfa relaksacyjnego w ciszy i bez zobowiązań mogą wyskoczyć sobie na rundkę do ABGC, gdzie nic nie zakłuci im przyjemności gry.
Dla mających parcie na tytuły proponujemy dwa dni zmagań o tytuł mistrza klubu w Kalinowych Polach. Turniej Otwarte Mistrzostwa Klubu ,,Scratch’’ rozegrany zostanie w dniach 2 i 3 czerwca. Turniej zostanie rozegrany w systemie Brutto, na uderzenia. 2 rundy po 18 dołków. Turniej jest otwarty dla wszystkich graczy w kategorii brutto.
W Krakowie w najbliższą niedzielę 3 czerwca zapraszają na VIII Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa oraz VIII Turniej Towarzyszący – Format gry: strokplay 18 dołków, rejestracja na stronie www.krakowgolf.pl, lub telefonicznie 12 281 91 70.
Redakcja ze względu na nadciągającą zupełnie niespodziewanie “zimę” nie mogąc się zdecydować gdzie pojechać, zdecydowała się na Siemianowice – zawsze to południe i może będzie cieplej. Tam rozgrywane będą już 6 eliminacje w cyklu World Golfers Championship i Diners Club Trophy.