POLISH HICKORY CHAMPIONSHIP.

POLISH HICKORY CHAMPIONSHIP.
Miłośnicy golfa mają okazję spróbowania zmierzenia się z polem w starym stylu. W dniach 17-18 maja w First Warsaw Golf & Country Club odbędą się Mistrzostwa Polski Hikory.
Uczestnicy zmierzą się z polem tak jak grano dawniej, w czasach gdy kosmiczne technologie przewidywał co najwyżej Juliusz Verne. W zawodach może zagrać każdy , ale tylko kijami z drewnianymi trzonkami, wyprodukowanymi do 1935 roku! Dopuszcza się zamienne szafty jednak główki muszą być oryginalne! Wielu z nas zada sobie pytanie – skąd wziąć kije z tej epoki?- nie musimy się tym martwić, ponieważ organizator może nam takowe na zawody wypożyczyć. Za jedyne 30 euro za dzień lub 50 za dwa dni otrzymamy torbę z pięcioma kijami z “drewnianej” epoki. ie będzie lekko , ale kto mówi że ma być, piłki także trzeba mieć odpowiednio miękkie. Wypożyczając kije powinniśmy zakupić te miękkie gdyż twarde mogą uszkodzić było nie było historyczne eksponaty.
Turniej rozgrywany będzie brutto i netto, dodatkowe nagrody to za uderzenie najbliżej dołka, najdłuższe uderzenie. Uhonorowana zostanie także najlepiej grająca dama, oraz najlepiej ubrana osoba (oczywiście w stroju epoki) uczestnicząca w zawodach.
Rejestracja i informacje: e-mail: Sofia.lelakowska@hickoryworld.co.uk
tel. +48 601671022

Przeczytaj także