CHARYTATYWNY TURNIEJ GOLFOWY

Plenerowy Charity Golf Tournament połączony z piknikiem rodzinnym kierowany jest do miłośników golfa oraz wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z tym fascynującym i popularnym na całym świecie sportem.
Wydarzenie którego organizatorami są BPCC oraz UBS Poland, odbędzie się 8 września 2012r. na jedynym w Małopolsce, mistrzowskiej klasy polu golfowym w Paczółtowicach pod Krakowem.
Nie spotykamy się jednak tylko dla golfa i dla samych siebie.
W bieżącym roku odbywa się letnia Olimpiada w Londynie, a Królowa Elżbieta obchodzi swój diamentowy jubileusz wejścia na tron brytyjski.
Dlatego też, pamiętając o tych wyjątkowych okazjach i rocznicach, planujemy wesprzeć niepełnosprawnych sportowców – uczestników tegorocznej paraolimpiady w Londynie oraz fundację AVANTI założona w 2010 roku przez Panią Katarzynę Rogowiec – polską para olimpijkę.
Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie w wyjątkowym roku: pięknych jubileuszy i wspaniałych imprez sportowych. Bądźcie z nami!

Program:
od 08:30 Recepcja golfistów uczestniczących w turnieju golfowym

09:00 Start turnieju golfowego BPCC Golf Cup na mistrzowskim polu golfowym. Turniej golfowy dla posiadaczy minimum Zielonej Karty lub hcp 36. Format: Stableford, 18 dołków

11.30 Recepcja gości BPCC kibicujących golfowi i uczestników paraolimpijskiego pikniku rodzinnego BPCC

12:15 Oficjalne powitanie, przedstawienie gospodarzy i sponsorów imprezy. Prezentacja Fundacji AVANTI, wyświetlenie spotu promującego Igrzyska w Londynie – prezentacja sportów paraolimpijskich. OFICJALNE OTWARCIE PIKNIKU RODZINNEGO.

od 12:30
Golf:
• Nauka gry w golfa dla dzieci i dorosłych
• Konkursy i zabawy golfowe

od 12:30 Dzieci:
• Kącik małego artysty ( malowanie, rysowanie, lepienie z plasteliny),
• Kącik majsterkowicza (puzzle, układanki),
• Warsztaty origami,
• Balonowe ZOO, malowanie twarzy, zabawy i tańce dla dzieci.
od 12:30 Paraolimpiada:
• Prezentacja gier paraolimpijskich,
• Spotkania i rozmowy z para olimpijczykami.
od 12:30 Pokazy:
• Strefy tematyczne: zdrowie, uroda, motoryzacja,
• Pokaz mody biznesowej – tbc.
14:00 – 16:00 Lunch
16:30 Wideokonferencja z Katarzyną Rogowiec – założycielką fundacji AVANTI, wielokrotną medalistką mistrzostw Polski, Europy i świata w lekkiej atletyce oraz w narciarstwie klasycznym; dwukrotna złota medalistka z Turynu, brązowa paraolimpijka z Vancouver. Film o paraolimpijczykach. Podsumowanie zbiórki dla Fundacji.
16:45 Loteria z mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek.
17:15 Pokaz tańca przygotowany przez Arthur Murray Franchised Dance Studios oraz mini kurs tańca dla uczestników pikniku
17:45 Ogłoszenie wyników turnieju golfowego – rozdanie nagród.
18:00 – 19:00 Piknik taneczny

Koszt udziału w turnieju golfowym: 200 PLN netto – przeznaczony w części na charytatywne wsparcie Fundacji AVANTI. Opłata zostanie pobrana bezpośrednio przed turniejem, płatność możliwa gotówką lub kartą

Udział w pikniku rodzinnym jest bezpłatny, jednak prosimy o datki na zakup losów do loterii – całość tego przychodu będzie przeznaczona na rzecz Fundacji AVANTI.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie kliknij