Potwór w Binowie.

Potwór w Binowie.
Turniej i odsłona nowego wcielenia BMW serii 7 miały dziś miejsce w Binowie. Jedyny w Szczecinie dealer BMW Bońkowscy – postanowił zaistnieć w golfie i to chyba już na stałe. To pierwszy turniej golfowy pod ich nazwą, wcześniej już były akcenty na polu golfowym z naszej strony – powiedział nam kierownik salonu BMW w Ustowie , Piotr Pszczółkowski. BMW to prestiżowe auto tak jak prestiżowym sportem jest golf, jest więc nam po drodze z tą dyscypliną, zwłaszcza że mamy zielone światło na takie działania, od importera tych samochodów na Polskę.
Potwór serii 7 za jedyne 479 000zł, może pojechać z prędkością 250 km/h, tylko dlatego że ma wbudowane elektroniczne ograniczenie prędkości. Zużyje on nam poza miastem min. 5,3 l paliwa, w mieście ok. 7 l. To chyba niewiele jak na 259 konny silnik o pojemności trzech litrów!? Potwór jest nieźle wypasiony , ale jakby komuś było mało to może go sobie indywidualnie wykończyć , wówczas cena może urosnąć nawet do 950000 zł, ale jak ktoś lubi np. siedzenia z monogramem czy np. grawerowane wykończenia to dlaczego nie? Duże wrażenie robi wyświetlana na przedniej szybie informacja GPS !Potrafi nawet sczytywać znaki drogowe, gdybyśmy przypadkiem nie zdążyli ich zobaczyć. Zainteresowanych odsyłamy po szczegóły i samochody do dealera przy rondzie Hakena.
Co do golfa to przedstawiciela redakcji skutecznie do gry zniechęcił zacinający deszcz i drobiażdżek w postaci małej sklerozki – no bo jak można zapomnieć obuwia golfowego? A no można …. , a w takim przypadku jest przynajmniej czas na bliższe zapoznanie się z POWOREM. Pięknym POTWOREM.
Ps. No chyba, że się jeździ BMW serii 7 , wówczas jest szansa by szybko wrócić po buty i jeszcze zdążyć na turniej :). Uprzedzając pytanie podstawowe – tak do bagażnika mieszczą się kije golfowe – sprawdziliśmy. Wejdzie nawet wózek , bo w aucie nie ma koła zapasowego – nie jest potrzebne! Opony są tak skonstruowane, że nawet po jej przebiciu dojedziemy do najbliższego serwisu i to z prędkością 80 km/h!
Kto wygrał i wylosował auto na weekend, dopiszemy później jak się dowiemy. :).