Gradecki drugi !

W raczej nieciekawych warunkach atmosferycznych jak na Florydę, musiało walczyć 81 zawodników z 19 krajów, uczestników American Junior. Mimo kiepskiej pogody, to był bardzo dobry występ naszych trzech juniorów z kadry narodowej w turnieju American Junior z serii World Junior Golf Ranking. W zawodach na Slammer & Squire Golf Course Mateusz Gredecki zajął drugie miejsce z łącznym wynikiem 216 uderzeń po 3 rundach, Jan Szmidt Jr osiągając 222 uderzenia zajął 3 miejsce, a Michał Karczmarczyk zajął 41 miejsce z wynikiem 239. Tym samym, Mateusz uzyskując 1400 zajął 1 miejsce w rankingu za 2012 rok, na drugim Adrian Meronk ex aequo jeszcze z trzema zawodnikami, Janek gromadząc 950 punktów jest na 3 pozycji. Możemy więc śmiało napisać, że tegoroczny ranking zdominowała Polska.
Trzymamy kciuki za Mateusza, który wystartuje niebawem (26-30 grudnia) w Junior Orange Bowl International Golf Championship, do którego zakwalifikował się dzięki zdobyciu w tym roku tytułu Mistrza Polski Juniorów, oraz Janka który również zagra w tym turnieju, na polu Biltimore.