Gdzie gramy w tym tygodniu?

Wiosna nie wiosna, dłużej czekać już się nie da! W tym tygodniu gdzie tylko można ruszą na pola spragnieni ruchu golfiści. Zapowiedziano już kilka turniejów na których frekwencja powinna dopisać, bowiem nie było chyba jeszcze takiej sytuacji by sezon w Polsce zaczynał się w czasie Masters!

W Zachodniopomorskim trzy pola i trzy turnieje. ABGC obchodzi w tym roku swoje dwudziestolecie. Tak , tak czas płynie nieubłaganie! W tym sezonie Amber stawia na “weekendy klubowe”, czyli dwudniowe turnieje klubowe rozgrywane będą w sobotę i niedzielę. Pierwszy klubowy 13 i 14 kwietnia. Także w najbliższy weekend w Modrym Lesie odbędzie się pierwszy Turniej Klubowy, organizator spodziewa się sporego tłumu bo starty przewidziano z dwóch dołków. W Binowie najbliższym szczecinowi polu, sezon rozpoczęto już w ub. niedzielę, w ten weekend zapraszamy do Binowa na tradycyjny dzień gospodarczy i turnieje golfowe. – sobota 13 kwietnia: Dzień Gospodarczy i Turniej Stableforda, a w niedzielę 14 kwietnia na Turniej Integracyjny. Kalinowe pola w niedzielę zaplanowały Cleveland Srixon Cup
Nie wszędzie jednak aura pozwala na hulanie po polach, wprawdzie w Pomorskiem Sierra Golf już zaprasza na sobotę do turnieju Pairs Better Ball, to jednak ostateczne potwierdzenie imprezy nastąpi w piątek na stronie internetowej. Reszta kraju śpi nadal snem zimowym, chociaż może sie to jeszcze zmienić.