Sezon możemy chyba uważać za otwarty?

Sezon możemy chyba uważać za otwarty?

Nie pamiętam by w historii naszego golfa odbył się tak licznie obsadzony turniej, oczywiście prawie setka zawodników nie robi już wrażenia, jednak setka zawodników na polu golfowym w styczniu, na północnych rubieżach Polski – robi!
Wprawdzie w ubiegłym roku sezon zaczął się nam dość późno, ale też późno się skończył, a właściwie to się nie skończył a trwa w najlepsze, Jeszcze 28 grudnia ponad siedemdziesięciu golfistów rozegrało w Binowie turniej sylwestrowy , a już 4 stycznia na polu pojawiło się prawie stu zapaleńców (w tym desant z gorzowskiego klubu) by rozegrać turniej noworoczny! Pogoda nas tej zimy dopieszcza, czego absolutnie nie żałujemy. Dyrektor pola chyba też specjalnie nie ubolewa z powodu niezakładanej zimowej aktywności pola, chociaż wielokrotnie powtarzał, że sądził że zima nieco odpocznie. A tu taka pogodowa niespodzianka, rozochocony tym faktem już zapowiada ( jeżeli tylko aura pozwoli) następne golfowe wydarzenia. Wprawdzie nie były one planowane i trzeba szybko coś wymyślać, to najbliższy turniej będzie być może drużynowy.
Redakcji taka, aura jak i aktywność na powietrzu zdecydowanie się podoba, popieramy ją jak tylko się da i trzymamy bardzo silnie kciuki za pogodę i mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko cieplej!
W turnieju noworocznym zagrało 91 zawodników, wśród Panów netto Stb. (także najlepszy wynik Stb. brutto) wygrał z wynikiem 43 pkt. Sylwester Tutko, a wśród pań najlepszy wynik uzyskała Dorota Jankowska (35 pkt. Stb. netto).
Pogoda dopisała tak samo jak humory uczestników, co widać było na wielu uśmiechniętych twarzach i tak trzymajmy! A zimie mówimy stanowcze nie i grajmy póki nie ma śniegu ile tylko się da!

Wyniki Brutto :
1 Tutko Sylwester 34
2 Stankiewicz Tomasz 32
3.Kaczała Adrian 31

Panie netto

1 Jankowska Dorota 35
2 Jacyna – Witt Małgorzata 34
3 Strzelczyk Małgorzata 33

Panowie netto

1 Tutko Sylwester 43
2 Walby Richard 43
3 Piątkowski Waldemar 40
4 Wilk Józef 38

W związku zasadą brutto przed netto w kategorii netto , trzecie miejsce zajął nestor polskiego golfa Józef Wilk! Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!