Można kupić -można wynająć!

Już od 1 kwietnia zapraszamy Wszystkich Golfistów do Sierra Apartments – Apartamentów z widokiem na pole golfowe. Taką informację można znaleźć na stronach Sierry.
Hotele w okolicy Sierra Golf Club, chciałyby pewnie, by był to żarcik primaprylisowy. Niestety mamy dla hotelarzy złą wiadomość – to prawda!

Kilkanaście lat temu, w pionierskich wówczas, golfowych czasach, Sierra wytyczyła pewien nowy standard w polskim golfie. Dziś po kilkunastu latach, znów otwiera nowy rozdział. Od kwietnia będziemy mogli zanocować na polu w eleganckich , nowiutkich apartamentach. Nie chciałbym być posądzonym o podlizywanie się, bo przecież są już pola na których są domy i apartamenty. Są- istotnie , ale nie są one budowane pod wynajem . Większość to domy na sprzedaż , nierzadko w cenie za metr , odpowiadającej wynikowi mocno początkującego golfisty pomnożonemu przez 10, czyli według nas w cenie grubo przesadzonej.
Można kupić -można wynająć!
Kupujemy tam, gdzie jest nam dobrze! Gdzie chcemy bywać jak najczęściej. Gdzie czujemy się bezpiecznie. Z reguły takie lokum, to takie dodatkowe miejsce naszej ucieczki, chociażby na krótką chwilkę od prozy życia codziennego. Jedni mają swoje ogródki inni apartamenty. Jedni cenią sobie to, że mają gdzieś swój drugi dom w którym, w kuchennej szafce jest ich ulubiona kawa, a w przedpokoju czekają ich własne kapcie.
Drudzy, wieczni wędrowcy, lubią poznawać nowe miejsca i wpadają to tu, to tam, na dzień czy dwa. Dla nich także ważny jest komfort i emanacja miejsca. Krótka chwila , również może dać pełną satysfakcję!
Takie możliwości będziemy mieć Pętkowicach już od kwietnia, a po analizie cen doszliśmy do wniosku , że nie jeden hotel w okolicy niestety straci klientów. Warto już pomyśleć o rezerwacji , gdyż ilość miejsc jest ograniczona , a chętnych wielu . Zwłaszcza podczas bardziej wziętych turniejów golfowych. My na przekór powiedzeniu “mądry Polak po szkodzie ” już rezerwacji dokonaliśmy! I tym, którzy jeszcze tego nie uczynili – polecamy.
Więcej informacji znajdziecie na http://sierragolf.pl/apartamenty-sgc/