World Golfers Poland Championship i Diners Club Trophy

Zapraszamy na turniej golfowy w ramach cyklu eliminacji World Golfers Poland Championship i Diners Club Trophy, który odbędzie się na polu golfowym w Rajszewie (koło Warszawy) w najbliższą sobotę 8 maja.

Jest to cykl turniejów, który zdobył w ciągu 10 już edycji, tegoroczna jest jedenasta, sympatie i uznanie polskich amatorów golfa dając każdemu w miarę jego umiejętności w poszczególnych grupach handicapowych szanse reprezentowania Polski wśród 24 krajów, które biorą udział w mistrzostwach świata amatorów World Golfers Championship. Jest to także niewątpliwa okazja do spotkań towarzyskich, gdyż każdemu turniejowi eliminacyjnemu towarzyszą pikniki golfowe.
W ubiegłym roku do rywalizacji stanęło 700 golfistów. Przez dziesięć lat w turnieju World Golfers Poland Championship uczestniczyli niemal wszyscy polscy golfiści, a 60 zwycięzców eliminacji wystartowało w światowych finałach World Golfers Championship. Rozgrywane one były na polach golfowych w USA, Dominikanie, Południowej Afryce, Malezji, Tajlandii, Turcji i Hiszpanii.
W tym roku zwycięzcy będą walczyli o tytuł amatorskiego Mistrza Świata w Cha-AM, Hua Hin w Tajlandii.

Oprócz głównej rywalizacji toczy się także rozgrywka w kategorii Celebrities, w tym roku w Warszawie na polu golfowym zmierzą się Joanna Pałucka, Andrzej Strzelecki, Robert Rozmus, Krzysztof Materna, Piotr Gąsowski, Mateusz Kusznierewicz, oraz po raz pierwszy Mariusz Czerkawski i Mark Tysper.