DRUGA EDYCJA EXECUTIVE GOLF CUP JUŻ 29 SIERPNIA

DRUGA EDYCJA EXECUTIVE GOLF CUP JUŻ 29 SIERPNIA

W SOBIENIACH KRÓLEWSKICH

 

Już 29 sierpnia odbędzie się druga edycja turnieju i akademii golfa Executive Golf Cup, dedykowanego prezesom i managerom najwyższego szczebla. Organizowane przez Executive Club wydarzenie po raz kolejny zgromadzi top management wokół idei budowania relacji przez łączenie biznesu ze sportem.

 

Organizowany przez Executive Club turniej Executive Golf Cup jest drugą edycją prestiżowego turnieju dla top managementu. Executive Club w ciągu roku organizuje szereg spotkań dla managerów najwyższego szczebla, od kameralnych spotkań po międzynarodowe konferencje polityczno-gospodarcze z udziałem liderów świata biznesu, nauki i polityki.

 

Zeszłoroczne zmagania cieszyły się dużą popularnością i zgromadziły grono liderów świata biznesu. Także w tym roku w imprezie wezmą udział przedstawiciele top managementu
z wiodących firm, reprezentujących różne gałęzie gospodarki.Głównym celem spotkania jest integracja środowiska biznesowego i promocja golfa wśród top managementu.

 

Sportowa formuła wydarzenia to kolejna okazja do nawiązywania nowych kontaktów
i pielęgnowania relacji. Ideą spotkania jest skupienie się na części obejmującej akademię golfa, o różnych stopniach zaawansowania. Golf uważany jest za dyscyplinę wymagającą bardzo dużo czasu, stąd nie tak często są oni skłonni próbować swoich sił. Akademia ma zachęcić zupełnie nowych, a także początkujących graczy, do rozwijania nowych umiejętności w atmosferze budowania relacji. Profesjonalni instruktorzy zaprezentują zasady gry, poprowadzą trening długich uderzeń na Driving Range oraz trening krótkiej gry na Chipping Green.
Podczas wydarzenia przewidziano również inne atrakcje sprzyjające integracji biznesowego grona.

 

W turnieju dla graczy bardziej zaawansowanych rozgrywki odbędą się w formule Texas Scramble, która kreuje atmosferę współpracy i wymaga współdziałania partnerów.Zmagania odbędą się na 18-dołkowym polu golfowym. Po zakończeniu rywalizacji goście zaproszeni
są na wieczorne spotkanie, podczas którego nastąpi ogłoszenie wyników konkursów
w poszczególnych kategoriach oraz wręczenie nagród i część nieoficjalna w ramach Executive Evening Show.

 

 

Partnerem Głównym Executive Golf Cupjest firma Microsoft. Transport zapewni Gościom Mercedes Benz – Partner Motoryzacyjny.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl