Noble Bank wchodzi w golfa!

Noble Bank wchodzi w golfa!
Na polu w Binowie odbył się pierwszy turniej Noble Banku. Potrzeba było dwóch lat, by wejść szerzej w golfa, powiedział nam dyrektor szczecińskiego oddziału banku Artur Nawrocki. Dwa lata trwa jego flirt z golfem, który zapewne przeradza się w większe uczucie. Pierwszy kontakt z golfem odbył się za namową klienta, który sprawy biznesowe postanowił omówić właśnie podczas rundki golfa. Noble Bank – jak mówi – podobnie jak golf, opiera się także na pewnego rodzaju klubowości.
Mocniejsze wejście w golfa na razie przy współpracy z polem w Binowie już widać. Na greeanach dziarsko powiewają czarne flagi Banku w produkcji są już tablice a nazwa Banku jest już związana z ligą klubową. Na tym zainteresowanie banku golfem bynajmniej się nie kończy i pewnie wkrótce dowiemy się o kolejnych akcjach. Najbliższe wydarzenie na jakim jest zainteresowany Bank to zacieśnienie współpracy z popularnym cyklem turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship.
Chyba nawet za piękna pogoda towarzyszyła uczestnikom turnieju Noble Banku , w którym mimo panującego upału, aż 70 golfistów rywalizowało o miano zwycięzcy i atrakcyjne nagrody.
W turnieju nagradzano w następujących kategoriach :

Stableforfd Brutto połączona

1 Olszewski Szymon 35
2 Szczepanowski Witold 30
3 Olszewski Andrzej 29DSC_7712-100

Stableford netto mężczyzn 0-18,0

1 Puchacz Piotr 42
2 Olszewski Andrzej 40
3 Szczepanowski Witold 38

Stableford netto mężczyzn 18,1-36,0

1 Szczeciński Przemysław 45
2 Piątkowski Waldemar 42
3 Zwierkowski Roman 42

DSC_7694-082

Stableford netto kobiet

1 Strzelczyk Małgorzata 40
2 Malta Zenobia 37
3 Buca – Nowosad Małgorzata 36

DSC_7684-072

W myśl powiedzenia iż największym przegranym jest ten, kto zajmuje w zawodach czwarte miejsce, organizator postanowił wyróżnić także tych, którzy otarli się o podium a jednak na nim nie stanęli, fundując również  nagrody pocieszenia za czwarte miejsce .

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl