Czy jest ktoś chętny na dzierżawę pola Amber Baltic?

Kto jest chętny na pole Amber Baltic?

Na stronach Agencji Nieruchomości Rolnych pojawiła się informacja o zamiarze dzierżawy nieruchomości.

Niby nic szczególnego a jednak nas interesującego, bo dotyczącego jednego z najstarszych pól golfowych w naszym kraju – Amber Baltic. Z wykazu można się dowiedzieć, że pole to składa się z wielu działek, ziemi ornej, łąk czy pastwisk.  Brzmi to wszystko nieco skomplikowanie zwłaszcza, że w obrębie pola są jeszcze działki innych podmiotów prawnych w tym sławna działka 89. Działka zresztą wystawiona na sprzedaż. Wystawiona z ciekawym ograniczeniem, z którym można się zapoznać zaglądając na stronę www.dzialka89.pl

Co stanie się ze “znanym w całym kraju” polem golfowym? Wydaje się, że nie powinno być problemu z chętnymi do wystartowania
w przetargu na jego dzierżawę? Biorąc pod uwagę położenie pola, jego historię i ugruntowana pozycję np. wśród szwedzkich golfistów, jest to właściwie ustawiony biznes! Jeżeli dodamy do tego koszt i czas budowy nowego pola, frycowe do poniesienia przez kilka sezonów itp. mordęgę, to w sumie jest to niezła okazja :).  Do rozpoczęcia sezonu pozostało niewiele czasu. Czy jest możliwy czarny scenariusz, że po tylu trudnych latach, sezon golfowy 2017 obędzie się bez Polonii Cup, a my zostaniemy pozbawieni możliwości gry na tym pięknym polu? Raczej takiej możliwości nie dopuszczamy, mamy jakieś tam drobne i nie do końca potwierdzone przecieki o zainteresowanych tą dzierżawą, ale to czas pokaże co stanie się z “naszym” ulubionym polem. 

Na stronie Agencji wygląda to tak.

DO DZIERŻAWY POLE GOLFOWE. Agencja Nieruchomości Rolnych OT w Szczecinie ogłasza informację o zamiarze dzierżawy nieruchomości nierolnej, zabudowanej położonej w Kołczewie na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego. To atrakcyjna działka o całkowitej powierzchni ponad 64 hektarów, na której urządzone jest znane w całym kraju pole golfowe.

Ułatwiając szukanie publikujemy poniżej wykaz,  może w ten sposób kogoś zachęcimy do dzierżawy? W końcu, to tylko 116.800 zł BRUTTO rocznie!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl