Amber wraca do życia!

Amber wraca do życia!

Miło przyjechać na turniej i zobaczyć pełen parking. Tak pełen, że trzeba szukać miejsca by zaparkować. Zupełnie jak kiedyś w latach świetności. Wszystko wskazuje na to, że nasz bursztyn odzyska swój dawny blask. Potrwa to zapewne jeszcze trochę, ale jest co naprawiać. Ktoś w niebie musi lubić to pole, zsyłając tak potrzebny deszcz. Dzięki takiej pogodzie powinno dotrwać bez szwanku do czasu uruchomienia nawadniania, które powinno zadziałać za dwa tygodnie. Prace naprawcze idą pełną parą i chociaż chcielibyśmy wszyscy żeby już wszystko było  na tip top, to jednak musimy na to  jeszcze trochę poczekać.  

Dziś odbył się turniej otwarcia klubu z frekwencją jakiej to pole przez ostanie lata nie widziało. Nie jest to jeszcze szczyt marzeń, ale powoli się to unormuje. Kilku wcześniej zapisanych uczestników zdezerterowało, zapewne z powodu kiepskiej, porannej pogody. Udało nam się jednak zagrać bez deszczu a gdy porwisty wiatr, przegoniwszy chmury ustał, wyszło słońce. Warunki gry nie były łatwe, więc i wyniki nie były powalające. Najwięcej punktów Stb.( 25) i pierwsze miejsce w kategorii brutto zdobył reprezentant Modrego Lasu Rafał Jaros, drugie miejsce z taką samą ilością punktów zdobył Eryk Gawroński, pokonując swojego tatę Grzegorza 3 punktami. Jesteśmy chyba świadkami zmiany pokoleniowej w rodzinie Gawrońskich i senior rodu musi się powoli przyzwyczajać do drugoplanowej roli w rodzinnym golfie.

 

W kategorii netto zwyciężył Bartosz Wichowski z Gorzowskiego Klubu  Golfowego Zawarcie ( 38 pkt. Stb. ) , drugie i trzecie miejsce zdominowała rodzina Cieślików, co ciekawe osiągając tę samą liczbę punktów Stb. ( 37) Z racji wyższego hcp. na drugim miejscu uplasowała się Sławomira a na trzecim Andrzej. Przyznano także nagrody niespodzianki za 17 miejsce ( od daty turnieju). Uczestnicy turnieju przywitani zostali (powoli staje się to normą na wybrzeżu) pysznym śniadaniem i pożegnani smakowitym obiadem z wyśmienitym deserem w postaci “domowego” ciasta!

To był wspaniały dzień i o dziwo nie wszyscy od razu rozjechali się do domów! Widać, co cieszy, powoli wraca dawna amberowska atmosfera! I tak już niech zostanie!  

Prawdziwym sprawdzianem dla pola będzie 22 Polonia Cup, do której  Klub przygotowuje się mocno ambitnie! Lista zapełnia się dość szybko więc nie należy zwlekać!

Zapisy mailowo: reservation@nagc.pl

lub w recepcji klubu  tel.514 021 218

Zapisz

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl