Majówka – gdzie zagrać?

Majówka – gdzie zagrać?
Maj zdominują nam Mistrzostwa Regionów i te 3 dni na golfa możemy chyba poświęcić. Będzie to już 11 edycja Mistrzostw Regionów, które rozegrane zostaną na czterech polach golfowych w kraju w dniach 4-6 maja. W tym roku organizatorami Mistrzostw będą: Mazury G&CC, Kraków Valley GCC, Lisia Polana GC oraz Amber Baltic GC.

Opłaty wpisowe wynoszą:

Zawodnicy – członkowie pola golfowego: 150 zł
Zawodnicy – niebędący członkami pola golfowego: 360 zł
Zawodnicy urodzeni po 1999 r. (juniorzy): 150 zł

Czy skupić się na jednym polu przez trzy dni, czy też odwiedzić różne? W zachodniopomorskim mamy aż cztery pola do wyboru. Gdzie się wybierzemy i w jakim turnieju zagramy, zależy od jakości pola, ceny i oczywiście naszych preferencji. W kraju jeszcze nie wszyscy ogłosili swoje plany na pierwszy weekend maja, to co znaleźliśmy udostępniamy, więc wybierajmy – mamy w czym!
Początek maja najobficiej w turnieje zapowiada się w Amberze a zacząć tak naprawdę możemy już w ostatni dzień kwietnia piętnastym już i dwudniowym  turniejem o  Puchar Zjednoczonej Europy  w przyjaznym formacie Stableforda.  Zaraz po nim 2 maja możemy spróbować swoich sił w jednodniowym tym razem turnieju i szesnastym z kolei  Turniej Konstytucji 3 Maja  – gramy Strokeplay! 3 maja wykorzystamy na trening przed mistrzostwami regionów i w ten oto sposób spędzimy golfowo cały tydzień w Amberze.
Uzupełnieniem i zarazem mała odmianą dla przebywających nad morzem będzie Kamień Country Club, który 28 kwietnia zaprasza na I Turniej Ligi Klubowej  a 5 maja na Turniej Greensome.

Dla golfistów nie doceniających zbawiennego działania jodu mamy propozycję turniejowa w Modrym lesie gdzie na  2 maja zaplanowano. Turniej Flagi Narodowej na 3 maja turniej klubowy. W Binowie początek maja upłynie zapewne pod znakiem golfa rodzinnego i nic specjalnego turniejowo nie dostrzegliśmy jednak już 11 maja zacznie się Szczecin Open gdzie amatorzy również mogą zmierzyć się z zawodowcami a także zagrać wspólnie w Pro-Amie.

Tym, którzy z różnych względów nie wezmą udziału w Mistrzostwach Regionów polecamy w niedalekim Gorzowie na polu Zawarcie, Turniej Charytatywny – Gramy dla Mistrza Tomasza Golloba!  

Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, Gollob Racing Team oraz Inneko mają zaszczyt zaprosić na charytatywny turniej golfowy wspierający rehabilitację Mistrza Świata na żużlu Tomasza Golloba. Tym razem hojni sympatycy i zapaleni golfiści wezmą udział w tym niesamowitym wydarzeniu, spędzając dzień pełen zabawy i gry w golfa na 18 dołkach, delektując się pysznym jedzeniem i wygrywając niesamowite nagrody. Udział w wydarzeniu potwierdzili już: Hans Nielsen – najbardziej utytułowany żużlowiec świata, Jason Doyle – indywidualny mistrz świata na żużlu 2017, Bartosz Zmarzlik – II vice mistrz świata na żużlu 2016.

Więcej tutaj

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl