Kim naprawdę był i jest Tiger Woods?

Tiger Woods – książka którą powinieneś przeczytać!

Uwaga mamy dla was szybki  KONKURS!

Udostępnij ten wpis na swoim profilu na FB i odbierz darmowy egzemplarz książki Tiger Woods!

Po prostu wklej link z przeglądarki i powiadom nas o tym w komentarzu pod wpisem promującym tę książkę na naszej stronie FB ( kliknij  tutaj )

Wśród osób które DO DNIA 28 XII 2018 r  udostępnią na swoich stronach nasz wpis ( https://www.golfpl.com/2018/11/kim-naprawde-byl-i-jest-tigerwoods/ )  wybierzemy pięć komentarzy, których autorzy otrzymają egzemplarz książki Tiger Woods.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 3 grudnia.

Ikona sportu, legenda Ameryki

Osiągnął wszystko, był najpopularniejszym sportowcem na świecie, gwiazdą o niemal niepojętej  sławie i fortunie, która żyła, jak się wydawało, idealnym życiem. Żonaty ze szwedzką pięknością i ojciec dwójki małych dzieci, był zwycięzcą czternastu największych turniejów golfa i zarabiał ponad 100 milionów dolarów rocznie. Ale to wszystko było starannie przygotowaną  iluzją. Okazało się, że Woods od lat żył podwójnym życiem, które zdemaskowane zostało po nocnej kraksie w   Święto Dziękczynienia. Wtedy ujawniła się jego notoryczna niewierność i w 2009 roku jego życie osobiste i zawodowe znalazło się na krawędzi katastrofy.

Kim więc naprawdę był i jest Tiger Woods?

W jego biografii autorzy Jeff Benedict i Armen Keteyian, zespół odpowiedzialny za bestseller “The System”, zaglądają za nagłówki gazet, by przedstawić bogato udokumentowaną odpowiedź na to pytanie. Aby ją znaleźć, przeprowadzili setki wywiadów i rozmów. I tak odkryli nowe, intymne i zaskakujące szczegóły dotyczące człowieka stojącego za mitem. Przeczytamy relacje o związku Tigera  z jego pierwszą miłością Diną Gravell i ich dramatycznym zerwaniu. Dowiadujemy się, że agencja sportowa IMG, którą zatrudniał Tiger , płaciła 50 tys. dolarów rocznie jego ojcu, na długo przed tym, jak Tiger został ich klientem. Odkrywamy nowe, zaskakujące szczegóły dotyczące Earla, który zmarł w 2006 roku i do dziś pochowany jest w nieoznaczonym grobie. Czaimy się za kulisami, aby ujawnić niewierność Tygrysa, i dostajemy wgląd w sprawy jego późniejszego leczenia uzależnień seksualnych.

Autorzy odkrywają przed nami istotę ludzką uwięzioną w świecie rodziców. Spotykamy samotne, introwertyczne, dziecko, które ma problemy z komunikacją z rówieśnikami  z powodu jąkania i niezwykłego stylu życia. I zaczynamy rozumieć obsesję dorosłego człowieka, jego ucieczkę do ekstremalnych treningów i nurkowania w głębinach morskich, do źródła samotności, której pragnął.  Autorzy książki przypominają nam jednak o wyjątkowej wielkości Woodsa i radości, którą czuliśmy, oglądając sportowego geniusza, którym był. Tylko jakim kosztem?

Benedict i Keteyian udzielają odpowiedzi w tej niezwykłej biografii, która stała się wielką opowieścią o  amerykańskiej legendzie.

…Autorzy przedstawili sagę, która jest częścią mitu, część Shakespeare, część Jackie Collins. . . .

Benedict i Keteyian zabierają nas na przejażdżkę w wir biografii, która brzmi szczerze i prawdziwie “

-Leigh Montville, The Wall Street Journal

“W tej doskonale spersonalizowanej biografii jest piękno i respekt. . . Ma moment obrotowy i prędkość. . . Tworzy słodki dźwięk, jak dobrze uderzona piłeczka golfowa… To wielka amerykańska historia. . . Autorzy wprowadzają ziarnisty nowy detal do niemal każdego aspektu życia Woodsa. “

Dwight Garner,- The New York Times

„Próbowałem napisać o Tigerze od czasu, gdy był nastolatkiem. Sądziłem, że nie da się go poznać. Ta książka dowodzi, że się myliłem. Nareszcie mamy przed sobą Tigera Woodsa.”

MICHAEL BAMBERGER

Redaktor „Sports Illustrated” iautorksiążki Men in Green

 

. . . Daleko idący portret Tygrysa na i poza polem golfowym. . . Mnóstwo nowych odkryć i niesamowitych dodatkowych szczegółów oraz wgląd w życie zawodowe i osobiste Tygrysa. “-Golf Digest “Paląca biografia najbardziej niesamowitego talentu golfa”.– Magazyn GOLF 


Książkę tę w cenie 65 zł  możesz zamówić u nas pisząc na adres:

golf@golfpl.com

Uwaga! Spośród osób, które zakupią książkę w przedsprzedaży do 28 X.2018 rozlosujemy 10 osób , które otrzymają próbkę innowacyjnego bosteru mózgu.


Sponsorem tej akcji jest firma GSH Polska a o produkcie możecie przeczytać tutaj https://gshpolska.pl/produkty/41-power-up.html

Komentarze

Komentarze

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl