Turniej w którym nie może cię zabraknąć!

Gramy dalej – czyli kolejny turniej cyklu XV-lecia sklepu Bogigolf.

3 sierpnia na kultowym polu ABGC w Kołczewie zagramy, kolejny z cyklu jubileuszowych turniejów piętnastolecia, jednego z największych i najdłużej działających w Polsce sklepów golfowych. Nagród będzie minimum tyle ile w Grębowie ale staramy się pozyskać więcej, ponieważ po rundzie planujemy jeszcze kilka dodatkowych konkursów.

Sklep golfowy Bogi golf  jest obecny na naszym rynku nieprzerwanie od 2004 roku i wciąż  kieruje się tą samą zasadą, by szybko i sprawnie spełniać oczekiwania swoich klientów dostarczając przy tym szeroką ofertę sprawdzonego i markowego sprzętu w doskonałych cenach. W ofercie sklepu znajdziecieszeroki wybór sprzętu golfowego zaczynając od kompletnych zestawów kijów golfowych poprzez drivery, puttery, woody, wedge, wózki golfowe, torby, piłki i odzież oraz na wielu innych drobniejszych akcesoriach dla golfistów skończywszy.

Giełda to strzał w dziesiątkę!

Podczas pierwszej giełdy widać było ruch w interesie. Były ciekawe okazje i trochę sprzętu zmieniło właścicieli. Postanowiliśmy więc powtórzyć przy okazji turnieju spotkanie giełdowe. Może znajdziecie coś dla siebie, albo zechcecie się czegoś pozbyć.

Ceny nowego sprzętu golfowego potrafią być faktycznie wysokie, warto zatem rozważyć zakup sprzętu używanego. Często zdarzają się sytuacje, gdy ktoś kupuje nowy kij, po czym rezygnuje z niego po zaledwie kilkukrotnym użyciu! W takiej sytuacji zakup używanego sprzętu oznacza możliwość nabycia sprzętu właściwie nowego. Warto rozważyć taką możliwość zwłaszcza podczas podejmowania decyzji o rozpoczęciu przygody z golfem.

Każdy z nas ma już trochę niepotrzebnego,ale w dobrym stanie sprzętu golfowego i inne drobiazgi, które mogą jeszcze komuś służyć. Dlaczego więc nie zamienić się z kimś na coś, co może nam się przyda? Możemy także spróbować to sprzedać i w ten sposób odzyskać parę groszy, by dołożyć np. do czegoś, co jest nam potrzebne, lub po prostu oddać to komuś, komu się przyda.  Bywa, że wygrywamy np. kolejny putter a swojego 10 letniego i tak nie oddamy za żadne skarby, bo nam po prostu “chodzi”, albo inną zupełnie nietrafioną nagrodę.  W taki czy inny sposób po latach odkładają się nam w garażach czy piwnicach kolejne kije, wózki, torby, które żal jest wyrzucić a oddać specjalnie nie ma komu.

Zawodnicy turniejowi, możliwość wystawienia swoich rzeczy mają zagwarantowaną w cenie uczestnictwa w turnieju. Zachęcamy także do skorzystania z najlepszego fittingu w Polsce w czasie trwania turnieju!

Zachęcamy również do śledzenia okazji na stworzonej przez nas grupie Golf- kup – sprzedaj na FB.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl