NOWA ODSŁONA PORTALU GOLFPL.COM!

NOWA ODSŁONA PORTALU Golpl.com!

Witamy na nowej stronie!

Drodzy Czytelnicy! Przedstawiamy Wam zupełnie nowy portal www.golfpl.com !
Będzie to miejsce, gdzie znajdziecie wyczerpujące informacje na temat golfa w naszym kraju i na świecie. Codziennie dodawane, gorące wiadomości pozwolą Wam być na bieżąco i sprawią, że nie umknie Wam nic, co w golfie ważne. Nasi dziennikarze o to zadbają.

Dobrze napisane artykuły w dziale SPRZĘT pozwolą dowiedzieć się więcej o najnowszych, godnych uwagi produktach golfowych, a także pomogą w wybraniu najlepszego sprzętu w sklepie.

PORADY – to dział, gdzie swoją wiedzą dzielą się ci, którzy znają się na golfie najlepiej. Celne uwagi ilustrowane pomocniczymi obrazkami z pewnością pomogą Wam w osiągnięciu lepszych wyników na polu. Nasz znany już cykl „Przekraczanie 100, 90 i 80” pozwoli Wam w szybszym zmniejszeniu wyników osiąganych w grze!

W dziale PODRÓŻE przedstawimy Wam miejsca, w których warto zagrać oraz podpowiemy, gdzie i za ile warto wybrać się na golfowe wojaże.

TV-GOLF – to pionierskie w Polsce przedsięwzięcie, dzięki któremu ZOBACZYCIE i USŁYSZYCIE ciekawych wiele więcej. Często dodawane, nowe odcinki programów pozwolą Wam obejrzeć rozmowy z golfowymi osobistościami, podszkolić swą grę, czasem się pośmiać, a także poznać relację z odbytego turnieju i… być może zobaczyć siebie!

Oczywiście możecie także przeczytać felietony napisane przez Waszych ulubionych autorów oraz zadać pytania naszym ekspertom, na które zamieścimy odpowiedzi w naszym magazynie lub na naszej stronie internetowej.

Na stronie znajdziecie także kalendarz nadchodzących turniejów, podstawowe informacje o golfie, mapę golfową, wywiady z golfistami oraz wiele praktycznych i ciekawych artykułów.

Nasi redaktorzy i reporterzy dołożą starań, aby witryna ta była cennym źródłem informacji.

Mamy nadzieję, że strona spodoba się Wam, drodzy Czytelnicy i będziecie ją często odwiedzać.

Wszelkie sugestie i opinie o naszej stronie będą mile widziane. Jeśli chcecie nas pochwalić lub skrytykować, doradzić coś lub zapytać – piszcie na nasz adres e-mail: redakcja@golfpl.com

Życzymy miłego surfowania,
Redakcja Golfpl.com

P.S. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, w którym co tydzień informujemy o zbliżających się ważnych wydarzeniach, przesyłamy porady ulepszające grę, a także odrobinę golfowego humoru na deser.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl