Omega Mission Hills World Cup

W dniach 24-28 Września 2008 w Sierra Golf Club odbędą się europejskie eliminacje do Mistrzostw Świata w golfie Omega Mission Hills World Cup. Dwuosobowe drużyny z całego świata będą walczyć o trzy miejsca w kwalifikacjach oraz o szansę wzięcia udziału w Omega Mission Hills World Cup na Mission Hills w Chinach, 29 – 30 listopada 2008. Europejski turniej kwalifikacyjny zostanie organizowany pod nadzorem Proffesional Golfers’ Assosiation European Tour. To pierwsze tak ważne wydarzenie, które PGA European Tour organizuje w Polsce. Pula nagród turnieju to 5.5 mln dolarów.O jakie kwoty będą walczyć zawodnicy podczas europejskich kwalifikacji?
Trzy pierwsze drużyny otrzymają kolejno: Pierwsza: 8 000, po 4 000$ dla każdego gracza
Druga: 4 000, po 2 000 dla każdego gracza Trzecia: 1 000, po 500 dla każdego gracza.
Dodatkowo nagrodą za hole in one podczas turnieju będzie voucher na kwotę 10 000 złotych. Za te pieniądze, szczęśliwiec będzie się mógł się wybrać w podróż do dowolnego miejsca na świecie. Fundatorem tej nagrody jest Travel and Action. Polskę reprezentować będą najlepsi polscy zawodowcy Jakub Ossowski i Marcin Stelmasiak.

Bilety w cenie 25zł na „Dni Otwarte” 27-28 września będą do nabycia podczas imprezy przy wejściu do klubu Sierra Golf Club. Chcąc otrzymać 50% upustu na zakup biletu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.omegaworldcup.pl/bilety.html Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany kupon rabatowy, który trzeba wydrukować i okazać przed zakupem biletu.