Wieści z kraju

Jedni grają, inni wybierają

Nie całkiem zamarło w zimie życie golfowe w Polsce. W Gdyni rozgrywają cykl turniejów na symulatorach, a we Wrocławiu wciąż grają na świeżym powietrzu! City Golf Wrocław w niedzielę 25 stycznia przy pięknej pogodzie rozegrał kolejny turniej zimowy – – styczniowy Skills Challenge. Jak informują na swojej stronie internetowej – tym razem zwyciężył Grzegorz Agopsowicz, i drugi był Marian Starobrzański, a trzeci Andrzej Bandkowski. Po trzech zimowych turniejach prowadzi w klasyfikacji Marian Starobrzański, druga jest Dorota Niewdana, a na trzecim miejscu uplasowali się Piotr Pachuta i Andrzej Bandrowski. W planach są jeszcze dwa turnieje z tego cyklu.

Gliwice nowa strona
Gliwicki Golf & Country Club, istniejący od 2006 roku, ma z nowym rokiem 2009 nową stronę internetową – gliwicegolf.pl. Chwalą się na niej, że aż dziewięciu jego członków wybiera się na Florydę wziąć udział w tegorocznym turnieju Polonia Open by Żywiec!

Euler Hermes nowy zarząd
Jak to dyplomatycznie sformułowano – w celu podniesienia jakości działania klubu, grupa Euler Hermes zdecydowała się powołać do życia nowe Stowarzyszenie EH Golf Club, które zastąpi dotychczas działające. W skład nowego zarządu weszli: Michał Winiarski – Prezes Zarządu, Robert Dunaj – Wiceprezes Zarządu i Małgorzata Chechłacz, odpowiedzialna za sekcję dla dzieci. Życzymy sukcesów klubowi i nowemu zarządowi. Przypomnijmy, że najbardziej znanym członkiem (członkinią) tego klubu jest Martyna Mierzwa.