Golf in Poland.

Golf in Poland. Zachodniopomorskie zaprasza na golfa.
0
Pod takim hasłem 3 zachodniopomorskie pola golfowe Amber Baltic Golf Club, Binowo Golf Park oraz Modry Las promowały się na targach golfowych w Malmoe. Wspólna inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego i 3 pól golfowych zaowocowała prezentacją pod jedną marką, wspólnym leyoutem, ulotką i ofertą golfową dla turysty ze Skandynawii. Targi w Malmoe są największą imprezą branżową związaną z golfem w Skandynawii. Wielu wystawców, producentów sprzętu golfowego, właścicieli pól golfowych oraz tour operatorów prezentuje swoją ofertę na największym rynku golfowym w Europie.


Wydarzeniem pierwszego dnia targów był bankiet wydany na stoisku zachodniopomorskim, który zgromadził kilkuset gości, golfistów, wystawców i tour operatorów. Drugiego i trzeciego dnia targów prawdziwą furorę robiła loteria – koło fortuny w której można było wygrać bilety green fee na zachodniopomorskie pola golfowe, upominki golfowe i materiały promocyjne. Do udziału w loterii zachęcała główna nagroda o wartości prawie 2.000 złotych, którą był pobyt golfowy w zachodniopomorskim – trzy noclegi (hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach, hotel Radisson w Szczecinie i Pałac w Mierzecinie) oraz trzy green fee na polu Amber Baltic w Międzyzdrojach, Binowo Park w Szczecinie i Modry Las w Choszcznie.

Golf jest jednym z kluczowych działań promocyjnych Urzędu Marszałkowskiego, zapisany w Strategii Rozwoju Turystyki w województwie zachodniopomorskim do roku 2015.

Ambasador W_Kolańczyk i Wicemarszałek W_Jabłoński oraz szefowie zachodniopomorskiech pól golfowych-M_ Marchelak (Aber Baltic), S_Piński (Binowo Park) i B_Downar-Zapolski (Modry Las)_c
Ambasador W_Kolańczyk i Wicemarszałek W_Jabłoński oraz szefowie zachodniopomorskiech pól golfowych-M_ Marchelak (Aber Baltic), S_Piński (Binowo Park) i B_Downar-Zapolski (Modry Las)_c