Pierwsza odsłona GRAND PRIX SITARO

Pierwsza odsłona GRAND PRIX SITARO

W sobotni poranek 16 maja na polu golfowym w Paczółtowicach odbył się wcześniej szeroko zapowiadany pierwszy inauguracyjny turniej z cyklu Grand Prix Sitaro. Uczestniczyło w nim osiemdziesięciu golfistów.
Turniej rozgrywany był w formacie Stableford, w kategorii brutto i netto z pełnego HCP oraz w kategorii pań. W kategorii netto po pierwszej rundzie najlepsze wyniki, po 46 punktów, osiągnęło aż trzech golfistów: Krzysztof Targosz, Andrzej Suszczyński i Zbigniew Lis. W kategorii brutto najlepszy wynik uzyskał Ernest Młynarski z 35 punktami, następnie Łukasz Wilk i Michał Wacławek którzy zdobyli po 31 punktów.
Niedziela przywitała golfistów piękną pogodą. W kategorii netto trzecie miejsce zajął Roman Kwik, drugie Grzegorz Paterak a zwycięzcą został Rafał Jaros. W kategorii pań trzecie miejsce zajęła Barbara Tabeau drugie Blanka Zając a zwyciężyła Joanna Falecka – Goli. W kategorii brutto po zaciętej rywalizacji trzecie miejsce zajął Michał Wacławek, drugie Łukasz Wilk a zwyciężył Ernest Młynarski.

Foto Grzegorz Mądry