Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów odbędą się na polu Lisia Polana w dniach 05-07.08 2009. Do walki o mistrzowski tytuł zgłosiło już 20 zespołów z klubów polskich zagranica niestety nie dopisała. Klubowego Mistrza Polski Juniorów bronić będzie para zawodników z Wrocławskiego Klubu Toya Adrian Meronk i Tomasz Pulsakowski najlepszych obecnie polskich juniorów. Mają ogromne szanse obronić tytuł ale golf nie raz pokazał , że faworyci muszą mieć się na baczności choć wygrać może każdy przynajmniej teoretycznie. Są również zgłoszeni Mateusz Gradecki i Piotr Ragankiewicz zdobywcy 3 miejsca z ubiegłego roku.
Frekwencja pokazuje „siłę” polskiego golfa 7 klubów wystawiło w sumie 20 zespołów i tak Toya 6 zespołów, A&A;i Binowo po 4 zespoły ,Lublin i Lisia po 2 i po jednym Mazury i Tokary. Reszta albo nie jest zainteresowana , albo może juniorzy już dorośli?
Może to kwestia kosztów? Wprawdzie 300 zł od drużyny to nie jest powalająca kwota, jednak gdy dodamy do tego obecność opiekuna i koszty noclegów, okaże się że nie jest to już taka mała kwota.
We wtorek odbędzie się runda treningowa. Życzymy wszystkim zespołom startującym jak najlepszych wyników.