Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów odbędą się na polu Lisia Polana w dniach 05-07.08 2009. Do walki o mistrzowski tytuł zgłosiło już 20 zespołów z klubów polskich zagranica niestety nie dopisała. Klubowego Mistrza Polski Juniorów bronić będzie para zawodników z Wrocławskiego Klubu Toya Adrian Meronk i Tomasz Pulsakowski najlepszych obecnie polskich juniorów. Mają ogromne szanse obronić tytuł ale golf nie raz pokazał , że faworyci muszą mieć się na baczności choć wygrać może każdy przynajmniej teoretycznie. Są również zgłoszeni Mateusz Gradecki i Piotr Ragankiewicz zdobywcy 3 miejsca z ubiegłego roku.
Frekwencja pokazuje „siłę” polskiego golfa 7 klubów wystawiło w sumie 20 zespołów i tak Toya 6 zespołów, A&A;i Binowo po 4 zespoły ,Lublin i Lisia po 2 i po jednym Mazury i Tokary. Reszta albo nie jest zainteresowana , albo może juniorzy już dorośli?
Może to kwestia kosztów? Wprawdzie 300 zł od drużyny to nie jest powalająca kwota, jednak gdy dodamy do tego obecność opiekuna i koszty noclegów, okaże się że nie jest to już taka mała kwota.
We wtorek odbędzie się runda treningowa. Życzymy wszystkim zespołom startującym jak najlepszych wyników.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.