Kwalifikacje – finał

Kwalifikacje – finał
0
Ostatnia runda nie przyniosła żadnych niespodzianek Austriacy utrzymali pierwsze miejsce. 1111 uderzeń wystarczyło aby zdobyć miano najlepszej drużyny w Bułgarii druga jest drużyna z Walii 1122 uderzenia i trzecia Polska 1144 . Dalsze miejsca zajęli Rosja 1212 , Słowacja 1254 a na ostatnim miejscu zdyskwalifikowana drużyna z Izraela . Izrael za zejście zawodnika z pola i nie do końca jasne zachowanie na 18 greenie został zdyskwalifikowany.
Nasi chłopcy mając 5 strzałów straty do Walii przed ostatnią rundą nie tylko nie odrobili ale stracili tego dnia 17 strzałów i Walia powiększyła przewagę nad nami do 22 uderzeń.
Trzecie miejsce w Bułgarii powinno dać awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy ale nie jasny do końca regulamin jeszcze tego nie zapewnia .Czy awansują dwa zespoły a Turcja jako organizator przyszłorocznych rozgrywek otrzyma „dziką kartę „ czy awansują trzy pierwsze miejsca z Bułgarii jest jeszcze niewiadomą . Przeniesienie rozgrywek z Turcji do innego państwa w europie spowoduje nasz awans . Jestem jak najbardziej za , w tym roku nasi juniorzy pomimo 19 miejsca w Mistrzostwach Europy w Holandii grali bardzo dobrze i to miejsce wcale nie odzwierciedla naszego poziomu gry . Już pokazujemy się w rozgrywkach europejskich i wcale nie zajmujemy ostatnich miejsc.