Sabrina Starke album “Yellow Brick Road”

Sabrina Starke album “Yellow Brick Road” – fenomenalny debiut z Holandii!
Premiera płyty 26 października 2009!

“Śpiewanie jest dla mnie wszystkim!” Sabrina Starke

Sabrina Starke to wschodząca gwiazda z Holandii. Artystka szybko podbiła rodzimy kraj, zdobywając niesłychaną sympatię fanów i podbijając serca krytyków.

Podczas pracy nad albumem „Yellow Brick Road” z Sabriną współpracowała plejada znakomitości mdz. innymi Billy Mann (Pink, Celine Dion, Carole King, Sting i Mary J Blige), Pete Wallace, Beau Dozier (Joss Stone), Lisa Green i Toby Gad (Beyoncé).

Sabrina: „Spotykaliśmy się wiele razy jako zespół i pisaliśmy utwory. Naszą intencją było stworzenie dobrego materiału, ale sam proces tworzenia był z jednej strony bardzo relaksujący, z drugiej zaś niezwykle kreatywny. Powstało naprawdę wiele utworów, niektóre z nich zatrzymamy na następny album.”

Dwa szczególne utwory dla Sabriny to kompozycje „Home is You”, który Sabrina napisała razem z Pete’em Wallace i Lisą Green, oraz „A Woman’s Gonna Try”, napisany przez Sabrinę, Pete’a Wallace i Billy Mann’a.
„Obie piosenki to cała ja! Idealnie pasują do pozostałych utworów na mojej płycie.”

Swój album Sabrina podsumowuje: „Zawsze byłam przekonana, że rzeczy pojawiają się na swoim miejscu tylko wtedy, gdy jest się na to gotowym. Trzeba przejść przez ten proces krok po kroku, to jest jedyny sposób na to, aby się rozwijać. Muzycznie, ale również jako człowiek. Jestem na tym rozwoju bardzo skoncentrowana i czuję, że ta płyta to odzwierciedla.”

Pierwszy singiel „Do For Love” to fantastyczna kompozycja – perełka opowiadająca o sile miłości. Podobnie jak „You Are My Love”, „Romeo & Juliet”, „My King” oraz „Home is You”. Na albumie usłyszymy też utwory o szalonym tempie życia, które wciągnęło nas wszystkich, wytrwałości i uporczywym dążeniu do celu.

„Moi rodzice zawsze mawiali: cierpliwości Sabrina, twój czas nadejdzie. I mieli rację.”

Album „Yellow Brick Road”, który ukazał się już w rodzimym kraju Artystki, osiągnął w Holandii status Złotej Płyty. Popularność Sabriny rośnie, a wraz z nią pojawiają się pierwsze nagrody – Artystka została wyróżniona nagrodą Edison (holenderski odpowiednik Grammy), w kategorii Najlepszy Nowy Wykonawca Roku 2008. Zachwyt krytyków to przede wszystkim doskonałe recenzje w prasie, zaś uznanie środowiska muzycznego to między innymi propozycja występów supportujących legendę R&B;i soulu – Dionne Warwick.

Zobacz teledysk.